Anasayfa
28 Eylül 2022 ( 17 izlenme )
Reklamlar

Suriyelilerin sosyal medyada başlattığı kampanya Özdağ'ı çileden çıkardı: Canınız Cehenneme!

Suriyelilerin sosyal medyada başlattığı kampanya Özdağ'ı çileden çıkardı: Canınız Cehenneme!

Mülteciler konusunda yaptığı açıklamalarla adından söz ettiren Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, çok konuşulacak bir açıklama daha yaptı. Suriyelilerin kendileri aleyhine açıklama yapan siyasetçilerin tutuklanması için başlattığı kampanyayı sert bir dille eleştiren Özdağ, aksi takdirde 1217 Eylül tarihleri ​​arasında işe gitmeyeceklerini belirterek, “Canınız Cehenneme. Ülkemizde bizi tehdit etmeyin." dedi.

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, mülteciler konusunda çok konuşulacak bir atılıma daha imza attı. Özdağ, Twitter hesabından bazı fotoğraflar paylaşarak, aleyhlerinde konuşan siyasilerin tutuklanması çağrısında bulunan Suriyelileri aksi takdirde işe gideceklerini söyleyerek sert bir dille eleştirdi.

"CANINIZ CEHENNEME"
Özdağ, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Ümit Özdağ başta olmak üzere, Suriyeliler aleyhinde açıklama yapan Türk siyasilerinin tutuklanması çağrısı yapan Suriyeliler, 1217 Eylül arası Türkiye'de çalıştıkları yerlerde iş bırakma eyleminde bulunma tehdidinde bulunuyorlar. Canınız cehenneme. Ülkemizde bizi tehdit etmeyin."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Elektrikli otomobil 2. Kattan aşağı düştü, iki kişi hayatını kaybetti! Soğan kürü nedir ve ne işe yarar? Soğan suyu kürü nasıl yapılır? Daha fazla MTV detayı ortaya çıktı: Ödemezseniz arabanızı satamazsınız Türkiye'ye gelecek olan ABD'li Blinken ile ilgili olay iddia: 'Filistinlilerin bir kısmını da siz alın' teklifinde bulunabilir