Anasayfa
21 Temmuz 2022 ( 20 izlenme )
Reklamlar

Tuba Ünsal tatilde! Arkadaşının kızıyla plajda oynadı

Tuba Ünsal, Çeşme'de tatilin keyfini çıkarıyor. Ünlü oyuncu, erkek arkadaşının kızıyla kumsalda oynadıktan sonra şezlongunda duş alıp güneşlendi. Ünsal'ın fit görüntüsü dikkat çekti.

Tuba Ünsal, Blu TV'de yayınlanan 40. programında soruları yanıtladı. Ünsal her soruya net cevap verdi. Ünsal "Modellik yıllarında tacize uğradınız mı? sorusuna "Hiç böyle bir şey yaşamadım" dedi.

Tuba Ünsal, Elisabeth Mas Vall ile evliyken Caner Karaloğlu'na aşık oldu ve iki kadın bu konuda gergin ve kavga etmişlerdi. Öyle ki ikili bir mekanda yaptıkları kavganın ardından davalık oldu. Ünsal kısa süre sonra Caner Karaloğlu'ndan ayrıldı ve Mas Vall ile barıştı. Tuba Ünsal, "Evi harap eden kadın sen miydin?" sorusuna ağlayarak yanıt verdi. Oyuncu yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"KİMSENİN KOCASINI ELİNDEN ALMADIM"

"Asla. Çok da korkarım bildiğim kadarıyla... O kadar girmek istemediğim bir alan ki... Ne konuşsam boş kalır benim içim çok rahat! Kimsenin kocasını elinden almadım. Böyle olmasaydı mahkemeler ceza verirdi. Davalar geri çekilmezdi. Yalan söylüyor olsaydım çok daha pür pak çıkabilirdim. Bana sorduklarında da yalan söylemedim, tanıyorum, dedim. O yüzden bunlara girmek istemiyorum.

Ünsal konuşma yapmakta zorlandı.


DAVANIN DETAYI
Elisabeth Mas, ünlü oyuncu ve iş adamı olan eski eşinin bir süre önce restoranda Tuba Ünsal ve Caner Karaloğlu ile görüştükten sonra kendisine vurduğunu iddia etti.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede; Tuba Ünsal'a "yaralama" suçundan bir yıla kadar hapis cezası verildi. Öte yandan duruşmaya gelmeyen oyuncu için 'zorla ihraç' kararı çıktı.

İstanbul 17. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen ceza duruşmasında, başvuranın şikayetinden vazgeçtiği ve davalının bu durumun kabulü için mahkemeye başvurduğu tespit edildi. Sürecin savcısı da yargılamanın düşürülmesini istedi.


"KIZLARIN DOĞRU ROL MODELLERE İHTİYACI VAR"
Geçtiğimiz yıllarda eski sevgilisi Guido Senia ile birlikte İbiza'ya giden Şeyma Subaşı, kendisini doğrudan İbiza seferi yapmamakla suçlayarak kamuoyunda tartışma yaratmıştı.

Tuba Ünsal, o sırada Şeyma Subaşı'na tepki gösterdi. Ünsal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Bu ülkenin kız çocuklarının doğru rol modellere ihtiyaçları var. Çalışan, üreten, kadınlığı ağız bükerek öğrenmeyen… Kadın gibi kadın olarak yetişecek o genç kızlar” demişti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Güney Afrika'da 16 kişi gaz zehirlenmesinden öldü! Temel evlilik programında.. Su ararken yanıcı madde bulundu Mutfağını Canlı Yayında Yemek Yapar iken Yakan Güzel Yayıncının Zor Anları