Anasayfa
15 Şubat 2020 ( 7656 izlenme )
Reklamlar

TÜRK ASKERİNE NAPACAKMIŞ

Libya’da silahlı kuvvetlerin çoğunu elinde bulunduran gayrimeşru güçlerin önderliğini yapan Hafter Türkiye ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ordu ve silah gücü elinde olduğu için rahat rahat açıklamalarına devam ediyor. Türkiye’yi kızdıracak sözlere imza attı.,


Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, gözlük


Hafter, Libya’nın doğu kesiminde yer alan Bingazi şehrinin Kış Meydanı’nda halka ve dünya kamuoyuna seslendi. Ateşkes sürekli bir hal alamayacak bunu iddia ediyorum dedi. Hafter bizzat şu sözleri de ekledi: “Trablus’u ele geçirmemiz an meselesi, bütün ülke milislerden tamamen temizlenmediği sürece Libya’da daimi barış ve ateşkes olmaz.” diye konuşurken akabinde Türkiye’ye de küstah sözler kullandı.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar


Hafter sözünde durmuyor. 12 Ocak tarihinde Rusya ve Türkiye’nin ateşkes isteğini yerine getirmişti. Fakat sözünde durmayan Hafter güçleri bu ateşkesi bozmayı sürdürüyor. Hafter’in milisleri Trablusgarp’ta vatandaşların semtlerine roketlerle saldırılar yapıyor. 2 vatandaş yaşamını yitirirken 14 vatandaş da yaralaranak zarar gördü.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve açık hava


Hafter ateşkes durumunu açık açık tehdit ederken, Türkiye’ye karşı kullandığı kelimeler ise kırıcı ve küstah bir dildi. Zira Trablusgarp’ta kontrolü ele geçirene dek anlaşmamızın olamayacağını bildirirken, Türkiye’nin de Libya’ya paralı asker sevk ettiğini ileri sürdü.

5.7 Büyüklüğünde Deprem Oldu... Çok Sayıda İlimizde Hissedildi21111 izlenme DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ AÇIKLADI2961 izlenme

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BAKAN KOCA UYARDI!! Bakanlık Açıkladı.. Bu kişilerden Kira Alınmayacak.. İdrar Yolu Enfeksiyonuna Konutta Natürel Çözüm, Kaynatıp Suyunu İçin 80 YAŞINDA BOŞANAN KADININ HİKAYESİ