Anasayfa
24 Şubat 2021 ( 6696 izlenme )
Reklamlar

Türkiye bu o’layı konuşmuştu.. ÇÖZÜLDÜ.. B’AKIN YAPAN KİM ÇIKTI

İzmir’de çekyatın içinde kefenlenmiş olarak bulunan Gülümser Bulut cnayeti işlenirken, olayın altından çıkan s.ri katil ihtimali ekran başındakileri şoke etti. 20 yıl önce csedi bohça yapılmış şekilde bulunan Nilgün Kırlı ile Gülümser Bulut’un öldürülme şeklinin aynı olması dikkat çekti. 
GÜLÜMSER BULUT CİNAYETİ SON DURUM ?

Hatice Ayhan annesinden 3 gün boyunca haber alamayınca Yunus Kahraman ile birlikte eve geldi ve korkunç manzara ile karşılaştı.

Hatice Ayhan evde fare kokusunda benzer bir koku olduğunu söyleyerek çekyata yöneldi ve annesini öldürülmüş, kefenlenmiş bir şekilde çekyatın içinde buldu. Ayhan günlerdir üzerinde uyuduğu çekyatın içerisinde annesinin cansız bedeni ile karşılaşmanın verdiği şok ile “Annem ölmüş ben üzerinde yatıyorum” diye konuştu.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında gözaltına alınan Hatice Ayhan verdiği çelişkili ifadeler sebebiyle olay gecesi sevk edildiği adliyece tutuklandı. Kasten öldürme suçuyla yargılanarak tutuklanan Ayhan 8 ay ceza evinde kaldıktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere tahliye edildi.

Ardından cinayeti yeğen Yunus Karaman’ın işlediği ortaya çıktı. Karaman kasten öldürmeden müebbet hapis cezası aldı.

-Zencefil K-emoterapiden D-aha Etkili Doğal Tedaviymiş-1017 izlenme Üçü bir arada..1268 izlenme

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu Bitki Hem Erkek Hem Kadınların Vazgeçilmezi Olacak Sonuçlarına İnanamayacaksınız YARIN SABAH BAŞLAYACAK Ellerinizin Size Anlatmak İstediklerine Kulak Verin!