Anasayfa
12 Şubat 2024 ( 1 izlenme )
Reklamlar

Türkiye'nin ilk astronotu Alper Gezeravcı'ya kayıtsız kalmadılar! Cem Yılmaz'dan G.O.R.A göndermesi

Türkiye'nin ilk astronotu Alper Gezeravcı'nın AX3 misyonuyla uzaya fırlatılmasının ardından ünlü isimler tebrik mesajları paylaştı. Dragon uzay aracının kapsülü, Florida'daki Kennedy Uzay Merkezi'nden başarıyla fırlatıldı. Bu tarihi anı kutlayan Cem Yılmaz, Hülya Avşar ve Mustafa Sandal gibi ünlü isimler, sosyal medya üzerinden tebriklerini iletti.

Cem Yılmaz, G.O.R.A filmine göndermede bulunarak "İlk Türk astronot Alper Bey'e ve emeği geçen herkese başarılar dilerim. Uzay oldu mu biliyorsun, her zaman" notunu düşerek Alper Gezeravcı'ya başarılar diledi. Ayrıca, Hülya Avşar ve Mustafa Sandal da esprili paylaşımlarıyla Alper Gezeravcı'nın tarihi yolculuğunu tebrik etti.

Türkiye'den uzaya yapılan bu önemli gönderme, sosyal medyada büyük ilgi gördü ve hayranlar tarafından olumlu tepkilerle karşılandı. Uzay yolculuğu, Türkiye'nin uzay araştırmalarındaki önemli bir adımı temsil ederken, ünlü isimlerin de bu anı kutlaması, etkinliğin geniş kitlelere ulaşmasını sağladı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kemik Suyunun Hiç Bilmediğiniz Faydaları Olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi! Evli Olan Herkesi İlgilendiriyor. Trump'ın ses kayıtları 2 yıl sonra ortaya çıktı! Cumhurbaşkanı Erdoğan için dikkat çeken sözler