Anasayfa
05 Mart 2023 ( 0 izlenme )
Reklamlar

Twitter geliri Aralık ayında yaklaşık yüzde 40 düştü

Twitter geliri Aralık ayında yaklaşık yüzde 40 düştü

Twitter'ın Elon Musk'un ele geçirilmesinden bu yana düşüş sürecinde olan Aralık geliri. Hem şirketin geliri hem de düzeltilmiş sonucu, bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 40 daha düştü..

The Wall Street Journal raporuna göre, Elon Musk'un 27 Ekim'deki liderliğinden sonra, birkaç reklam veren sosyal medya platformlarındaki masraflarını azalttı ve Aralık ayında Twitter'daki reklam masraflarında düşüşe neden oldu ve reklam önlemlerinde bir düşüşe neden oldu. 

2022'de ne kar ne de zarar var.

Aralık ayında Twitter'dan iflas olasılığının uyarısı yapıldığı, "nakit akışının maliyetleri için kabaca gelir maliyetlerinin artması" olarak öne çıkmıştı.

Twitter, ilk faiz ödemesini, geçen yıl milyarder Musk tarafından sosyal medya şirketinin satın alınmasını finanse etmek için bankalardan bir kredi ile yaptığı da bilinen bir gerçek. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Popo Estetiği (BBL) Nedir? Nasıl Yapılır? Kimler Yaptırabilir? filmlerini çok izlerdik Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeli haberi verdi! Kurban Bayramı tatili 9 güne uzatıldı Kısa kolluları dolaba atın, montları çıkarın! Meteoroloji sağanak tarihlerini verdi.