Anasayfa
23 Ağustos 2023 ( 8 izlenme )
Reklamlar

Ünlü oyuncu Melisa Aslı Pamuk, bir süredir ilişki yaşadığı futbolcu Yusuf Yazıcı ile ilişkisini resmi olarak duyurdu

Ünlü oyuncu Melisa Aslı Pamuk, bir süredir ilişki yaşadığı futbolcu Yusuf Yazıcı ile ilişkisini resmi olarak duyurdu. Pamuk, sevgilisiyle yaptığı yurt dışı tatilinden romantik anları paylaşarak bu mutlu haberi sevenleriyle paylaştı.

Son olarak Ego dizisinde başarılı bir performans sergileyen Melisa Aslı Pamuk, kalbini Fransa'nın Lille takımında forma giyen Yusuf Yazıcı'ya kaptırdı. İkilinin aşkı uzun bir süredir sır gibi saklanıyordu, ancak sonunda resmi bir açıklama geldi.

Melisa Aslı Pamuk, geçtiğimiz aylarda aşk dedikodularıyla gündeme gelmişti, ancak o dönem sessizliğini korumuştu. Sevgilisi Yusuf Yazıcı ise Instagram'da güzel oyuncunun fotoğrafını paylaşarak ilişkilerini gizli bir şekilde duyurmuştu. Şimdi ise Pamuk, sevgilisiyle yaptığı yurt dışı tatilinden romantik fotoğraflarla ilişkilerini resmi olarak açıkladı.

Ünlü çift, tatil anılarını paylaştıkları bu özel karelere sarmas dolaş pozlar vererek romantik bir dokunuş ekledi. Melisa Aslı Pamuk, Instagram hesabında bu paylaşımı sadece siyah bir kalp emojisi ile birlikte yaptı. Bu mutlu haberi alan oyuncu arkadaşları Özgecan Gürel ve Sevda Erginci de hemen tebriklerini iletti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Deprem Çekimlere Engel Olmadı GÖZYAŞLARI-NIZA HAKİM OLAMAYACAĞINIZ BİR HİK-AYE Erdoğan'a şu soru soruldu: "Esad'la görüşme olacak mı?" cevabı geldi. "Siyasette kırgınlık olmaz" G20 Zirvesi'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya uyarı: Yeni bir krizle karşı karşıyayız