Anasayfa
14 Eylül 2021 ( 5 izlenme )
Reklamlar

ÜNLÜ SANATÇI HAKAN PEKER'İN A-CI GÜNÜ

Ünlü sanatçı Hakan Peker’in bir vakitler baş dansçılığını yapan Bursa’nın ve Rumeli camiasının sevilen ismi Rod Macit olarak da anılan Macit Tunalı hayatını ka/ybetti.


Sıra dışı kişiliği ile herkesin sevgisini kazanan Macit Tunalı 16 Mart tarihinden beri, ra/hatsızlığı sebebiyle Bursa Şehir Hastanesi’nde te/davi görüyordu. Bir süredir yoğun bakımda te/davisi süren Tunalı’nın hayatını ka/ybettiği öğrenildi.

Macit Tunalı Bursa’nın en renkli kişilerindendi. Hakan Peker’in baş dansçısı olarak tek kanallı televizyonda fı/rtınalar e/stirdiği senelerde, dünyaca ünlü sanatçı Rod Stewart’a benzerliği sebebiyle Rod Macit olarak ün yaptı, sevildi. Macit Tunalı 4 aydır Şehir Ha/stanesi’nde tedavi görüyordu.“BİZ ONU GÜLEN YÜZÜYLE, O EN SAF HALİYLE VE İYİLİK DOLU YÜREĞİYLE HATIRLAYACAĞIZ”
Bursa Milletvekili Refik Özen, Tunalı’nın ö/lüm haberinin ardından sosyal medyadan mesaj paylaştı. Özen mesajında, “Maalesef Macit abimizi ka/ybettik. Biz onu Gülen yüzüyle, o en saf hali ile ve iyilik dolu yüreğiyle hatırlayacağız. Mekanı cennet olsun” dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ACI HABER ŞİMDİ GELDİ. MALESEF KAYBIMIZ ÇOK ARTTI İMAMOĞLU BÖYLE REST ÇEKTİ Bakanlık resmen duyurdu!!! MEB Açıkladı!Okullar İçin Verilen Son Karar