Magazin
08 Aralık 2023 ( 7 izlenme )
Reklamlar

Ünlü sunucu Armağan Çağlayan, çekim için gittiği AVM'de çalışanlarla tartıştı: Salak yerine konuldum

Ünlü sunucu ve TV program yapımcısı Armağan Çağlayan'ın, Şişli'deki bir alışveriş merkezinde bulunan bir kozmetik firmasında çalışanlarla yaşadığı tartışma cep telefonu kameralarına yansıdı. Olayın ardından Armağan Çağlayan, yaşananları anlatan bir açıklama yaptı.

Çağlayan, çekim için gittiği alışveriş merkezindeki kozmetik firmasında bir kadının kendisine seslenmesiyle başlayan olayı şu şekilde anlattı: "Gösteri sebebiyle o AVM'deydim. Yemek katına çıkmak için yürüyen merdivenlere doğru giderken bir hanımefendi arkamdan 'Armağan Çağlayan', sonra 'Çağlayan Armağan', 'şişşşşt baksana Armağan' diye bağırdı. Önce duymamazlığa geldim. Sonra bağırmalar devam etti. Bunun üzerine ben de dönüp 'böyle bağırmanız ayıp değil mi? Beni ne yerine koyuyorsunuz?' diye bağırdım. Ve standın önüne gidip ben de hanımefendiye hiç kimseye böyle bağırmayacağını, bağırmaması gerektiğini bağırarak anlattım."

Çağlayan, kadının "ben başka Armağan Çağlayan'a bağırdım, bir tek Armağan Çağlayan siz misiniz?" dediğini belirtti ve bu nedenle tartışmanın daha da alevlendiğini söyledi. Güvenlik görevlilerinin müdahalesiyle olay son buldu. Çağlayan, yaşanan gürültü ve bağrışmalar nedeniyle gereksiz yere insanların meşgul edildiği için özür diledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi göğüslerini mi yaptırdı? Son hali kimsenin gözünden kaçmadı. TV8'de program yapmaya hazırlanan Demet Akalın'ın partneri Jess Molho oldu Lady Gaga'nın başı saplantılı bir hayranıyla dertte Youtuber Merve Veziroğlu Yıldırım, eşi tarafından 32 yerinden bıçakland