Anasayfa
18 Eylül 2023 ( 3 izlenme )
Reklamlar

Uzi, kirayı ödemeden kaçtığını iddia eden ev sahibine gözdağı verdi: Bu görüntüleri yargıya taşıyalım

Rapçi Uzi, ev sahibi tarafından 4 aylık kira borcunu ödememekle suçlandı, ancak bu suçlamaları kesin bir dille reddetti. Uzi, kira ödemelerinin dekontlarına sahip olduğunu ve konuyu mahkemeye taşımaya hazır olduğunu belirtti.

Ünlü rapçi, konuyla ilgili X hesabından yaptığı açıklamada, "Temiz bıraktığım evi dağıtmaya çalışmışsınız o bile olmamış. Kontratım var, evime nasıl izinsiz giriyorsunuz? Usulsüz yaptığınız kira artışını sussun diye ödediğim dekontlarımla beraber bu görüntüleri yargıya taşıyalım o zaman?" dedi.

Ev sahibi ise Uzi'nin iddia edilen evi dağıtmış ve 4 aylık kira borcunu ödemediği yönünde suçlamalarda bulundu. Ev sahibi, Uzi'nin kaldığı iddia edilen dairenin durumunu sosyal medya hesabından paylaşarak, "2022 yılında Türkiye'nin en çok dinlenen sanatçısı Uzi'nin 4 aylık kirasını ödemediği ve çilingirle girebildiğimiz Bomonti Anthill'deki dairenin durumu" ifadelerini kullandı. Ayrıca, prodüktörünün de bu durumla ilgili sessiz kaldığını belirtti.

Bu gelişmeler, Uzi'nin ev kira kontratı ve ödeme dekontlarıyla desteklediği savunmasına karşılık, ev sahibinin dairedeki durumu ifşa etmesiyle bir anlaşmazlık yaşandığını gösteriyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kimsesizler yurdunda hastalığı nedeniyle son günlerini yaşadığına inanılan bebeğin, evlat edinildikten sonra yaşadığı değişim hem duygulandırdı hem şaşırttı. Rusya'dan Kırım Köprüsü saldırısı sonrası açıklama: Kesinlikle sert yanıt vereceğiz Dizelden sonra benzinli motorlarda çok büyük bir artış var 2 dakika muayene olduğu özel hastaneye 1300 TL ödeyen Mehmet Ali Erbil isyan etti