Anasayfa
16 Ocak 2020 ( 962 izlenme )
Reklamlar

YAŞAMAZ DENİLEN YEDİZLER TAM 22 YAŞINA GİRDİ

1997 yılında, Amerika'da yaşayan Mccaughey ailesi dört erkek ve üç kız olmak üzere tam 7 tane bebeğe sahip oldu.


1997 yılında, Amerika'da yaşayan Mccaughey ailesi dört erkek ve üç kız olmak üzere tam 7 tane bebeğe sahip oldu. Dünyada uzun süre yaşayan ilk yedizler olarak tarihe geçen bebekler artık büyüdü ve 22 yaşına geldi.nnTİME DERGİSİNE KAPAK OLDULARnDoğum sırasına göre isimleri: Kenneth Robert, Alexis May, Natalie Sue, Kelsey Ann, Nathan Roy, Brandon James, Joel Steven olan yedizler doğduklarında Time dergisine kapak olmuş ve uzun süre haberlere konu olmuştu.


Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, bebek


RİSK ALIP ÇOCUKLARININ HEPSİNİ DOĞURMAYA KARAR VERDİnYedizlerin annesi Bobbi McCaughey, onlara hamile kalmadan önce kısırlık tedavisi için 6 aydır ilaç kullanıyordu. Sonunda tedavi başarılı oldu ve hamile kaldığında doktor kendisine yedizleri olacağı müjdesini verdi. Ancak doktorun bir de kötü haberi vardı: Bu gibi durumlarda, çocuklardan bazılarının yaşama şansını artırmak için, bazılarının kür-taj-la alınması tavsiye ediliyordu.

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, oturan insanlar ve bebek

Ama inançlı bir Hıristiyan çift olan McCaughey'ler bunu kabul etmedi. O dönemde 29 yaşında olan anne Bobbi McCaughey, çocuklarını öldüremeyeceğini söylerek çocukların hepsini dünyaya getirmeye karar verdi.YEDİZLERİN HER BİRİ 900 GRAM DOĞDUnNormalden 9 hafta önce, sezaryenle alınan çocukların her birinin ağırlığı 900 gramdı. Alexis ve Nathan da gelecekte sadece destekle yürümelerine neden olacak beyin felciyle dünyaya gelmişti. Doktorlar ise çocuklardan hiçbirinin hayatta kalabileceğine olasılık vermiyordu.


Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, uyuyan insanlar ve bebek


Ama McCaughey çiftinin 9 Kasım 1997'de dünyaya gelen Kenny, Kelsey, Natalie, Brandon, Alexis, Nathan ve Joel isimli yedizleri, artık 22 yaşında.Amerika'da yaşayan Mccaughey ailesi dört erkek ve üç kız olmak üzere tam 7 tane bebeğe sahip oldu. Evli çift bebeklerini sevgiyle ve sabırla büyüttüler...Dünyaca ünlü time dergisine kapak oldular...


Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve açık havaYedizler, büyüdüklerinde ne olmak istediklerine karar vermiş, harika birer genç yetişkine dönüştü.İşte doktorların yaşamaz dedikleri yedizlerin şimdiki halleri...Doktorlar çifti kararlarından vazgeçirmeye çalıştılar; ancak son derece dindar olan ebeveynler, kararlarına sadık kaldı.Ama McCaughey çiftinin 9 Kasım 1997'de dünyaya gelen Kenny, Kelsey, Natalie, Brandon, Alexis, Nathan ve Joel isimli yedizleri, artık 22 yaşında.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BU YÖNTEMLE KİMYASALLAR KULLANMADAN SADECE BİR MADDE KULLANARAK SONSUZA KADAR BEYAZ SAÇLARDAN KURTULUN! KEDİLER İÇİN TA-RTIŞTIĞI ANNESİNİ Ö-LDÜRDÜ Van'da yaşanan çığ faciası sonrası ilk görüntüler. YAŞAMAZ DENİLEN YEDİZLER TAM 22 YAŞINA GİRDİ