Yaşam
17 Ekim 2022 ( 12 izlenme )
Reklamlar

Yuh dedirten olay!! Seçim kampanyası için cinsel içerikli film çekti

Yuh dedirten olay!! Seçim kampanyası için cinsel içerikli film çekti

ABD'de bağımsız olarak Kongre'ye aday olan Mike Itkis, kampanyasına dikkat çekmek için cinsel içerikli bir film çekti.

New York'un 12. kongre bölgesi için bağımsız aday olan Mike Itkis, çok ilginç bir kampanyayla gündeme geldi. Cinsel hakların net bir şekilde tanımlanması ve korunması gerektiğini vurgulayan Itki, yoğun seçim kampanyasıyla kısa sürede dünya çapında büyük ses getirdi.
AÇIKLAMA DA BİR HAYLİ TUHAF
Nicole Sage, bağımsız kongre adayının 13 dakikalık videosunda onlara katılıyor. İkilinin fotoğrafları da cinsel içerikli film sitelerine yüklendi. Itkis, kısa sürede 100.000'den fazla izlenen müstehcen filmiyle ilgili ABD basınına garip bir açıklama yaptı: "Sadece bunun hakkında konuşsaydım, bu konuya olan bağlılığımı göstermezdi" dedi.
"İLAÇ VE ALKOL ETKİSİ ALTINDA DEĞİLİM"
Videoda Itkis'in partnerine "Kimse beni burada olmaya zorlamıyor. Uyuşturucu veya alkolün etkisi altında değilim." söylediği de duyuluyor. Ona istediği zaman 'durabileceğini' söylerken bu kelimenin öneminin altı çiziliyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Damadın kafasına yumurta kırdılar, üzerine etek giydirdiler ve onunla oynadılar. Bir süredir Türkiye'de herkesin ilgi odağı olmuş, filozof Atakan Kayalar'ın son hali ortaya çıktı. Sahte doktor ambulansta yakalandı. Al Hilal, Neymar ile 2 yıllık sözleşme imzaladı