Anasayfa
18 Nisan 2019 ( 1582 izlenme )
Reklamlar

-10 Liralık Karı*şımla, 350 Liralık Krem Elde Ed*erek 10 Yaş Ge-nçleşin.

Vitaminler ve mineraller bizim sağlıklı olmamızı sağlayan ihtiyaçlarımızdır. Vitaminsiz kaldığımızda bu zamanla cildimizde, saçımızda, tırnağımız da ileri ki seviyelerde ise kemiklerde doku*larımıza z-arar verir.


Cildimizdeki erken y-aşlanma sebebi bu vitamin e-ksiklerinden kaynaklanabilir bu vitaminleri cildimi*ze temas ettirdiğimizde, cilt ihtiyacı kadar olan vitamini çeker fazlasını ise bırakır. 

Bugün sizlere büyük markaların minik *kaplarla 350 lira gibi fiyatlara alıcı bulduğu kremlerin içeriği olan vitaminlerin gerçek içeriğini 10 lira gibi bir fiyata yapacağız.

Malzemeler; Bephanten Krem, Evigen ampul (E vitamini), Bephanten ampul (B Vitamini), Redoxon ampul ( C Vitamini) Yapılışı: Bu m*alzemelerin hepsini cam ve kapaklı bir kap içerisinde güzelce karıştırın. 

Bu karışımı sabah akşam yüzünüz*e ve boynun*uza uygulayın. Etkisini ilk uygulamadan itibaren gör*eceksiniz. Düzelmesi z-or olan kaz ay*ağı bölgesinde dahil olmak üzere 1 haftada cildiniz 10 yıl geriye dönecektir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Avucunun İçinde M Harfi Olanlarda Bulunan 15 Özellik, Ne Anlama Geldiğine Şaşıracaksınız DUA AYNI DUA, AMA OKUYAN AĞIZ… Sıradan 1 Muz Kabuğu İle Üstesinden Gelebileceğiniz 8 Sağlık Problemi Bu kadar tabut ne için? Kime gidiyor?