Anasayfa
03 Ekim 2023 ( 5 izlenme )
Reklamlar

12 yaşındaki kız çocuğuna metruk binada cinsel istismar! Jandarma 2 sapığı yarı çıplak halde buldu

Mısır'ın İsmailiye kentinde yer alan Emniyet Müdürlüğü binasında gece saatlerinde yangın çıktı. Yangın nedeniyle binanın bazı kısımları yıkıldı ve yangın sırasında emniyet mensuplarının da bulunduğu ve yaralıların olduğu belirtiliyor.

İsmailiye Emniyet Müdürlüğü binasında çıkan yangın henüz belirlenemeyen nedenlerle başladı. Yangın alevlerin tüm binayı sardığı ve bazı kısımlarının yıkıldığı ciddi bir olay haline geldi. Yangın sırasında binada görevli emniyet mensuplarının bulunduğu ve henüz can kaybına ilişkin resmi bir bilgi verilmediği ancak yaralıların olduğu belirtiliyor.

İtfaiye ekipleri yangına müdahale ediyor ve olayın nedeniyle ilgili resmi makamlardan henüz bir açıklama yapılmadı. Yangının nedeni ve sonuçları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için soruşturma sürdürülüyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

*BİR ANANIN KINALI KUZUSU: KINALI HASAN’IN MEKTUBU* Eşinin ihanet görüntüsünü ifşa etmişti! Bilal Hancı ile Esin Çepni boşandı Bakan Soylu, mahkeme heyetine karşı sert dil kullanan CHP'lilere "eşkıya" dedi! CHP den cevap gecikmedi. Galler-Türkiye maçı: Ay Yıldızlar, EURO 2024'te lider olmak istiyor