Anasayfa
28 Haziran 2020 ( 4838 izlenme )
Reklamlar

A'CI GÜN TAM 7 CAN DEFNEDİLDİ

Gün geçmiyor ki yürek yakan haberlere bir yenisi daha eklenmesin. Sınav öncesi kendisini asan kızımızdan, Irak’ın kuzeyinde şehit düşen askerimize, evladını katleden anneden, trafik kazalarına bir çok acı olayı yaşıyoruz. Bunlara bir yenisi maalesef Konya’nın Yunak ilçesinde yaşandı.


Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve ayakta duran insanlar

Anadolu insanımız, tarım işçisi olarak çalışmakta ekmek parası peşinde koşmaktaydılar. Tarım işçilerini taşıyan minibüs, Konya ile Ankara karayolu arasında bulunan Dörtyol kavşağında TIR ile çarpıştı. Kazada tamamı akraba olan; Mehmet, Ahmet, Medine, Fida, İbrahim, Mehmet Kuş ve Mehmet Okal hayatını kaybetti.

Görüntünün olası içeriği: bulut, gökyüzü ve açık hava

Tamamı akraba olan 7 kişi hayatını kaybetti. Cenazeleri memleketleri Şanlıurfa’ya götürüldü. Cenaze işlemleri aşamasında sık sık sosyal mesafe uyarıları yapıldı. Hayatını kaybeden işçilerin yakınları sinir krizleri geçirdi, arapça ağıtlar yaktı. 7 vatandaşımız kılınan cenaze namazı sonrası toprağa verildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HER ŞEYİN HAYIRLISI İŞTE O 7 ŞEHRİMİZ 65 YAŞ ve ÜSTÜ İÇİN YASAKLARIN KALKACAĞI TARİH BELLİ OLDU Tıp dünyası bu kadını konuşuyor: Kocasını tedavisi olmayan hastalıktan kurtardı!