Anasayfa
2019-05-31 04:09:08 ( 987 izlenme )
Reklamlar

Akciğerleri yeniden doğmuş gibi yapan çok basit ve doğal iki yöntem. O kadar etkili ki zatürreyi bile iyileştiriyor.

Akciğerlerimiz her dakika havadaki toksinlere maruz kalır ve kurtulması oldukça uzun sürer. Sigara, alkol gibi alışkanlıklarımız da eklenince hastalıklar kaçınılmaz hale gelir.

Akciğerlerimizde gelişecek herhangi bir hastalık yaşam kalitemizi düşüreceği gibi aynı zamanda tüm vücudumuzu olumsuz yönde etkiler. Yakalanabileceğimiz en kötü hastalıklardan biri zaatüredir ve akciğerlerimizin iltihaplanmasına sebep olur. Ağır antibiyotiklerle ve uzun sürede tedavi edilebilen bu hastalık dünyada en çok insanın ölümüne sebep olan 6. Hastalıktır.

Düzensiz kullandığımız antibiyotikler zaatüreye sebep olan bakterileri dirençli hale getirmiş ve bu sebeple tedavi süreci de zorlaşmıştır. Kimysal ilaçların yerine kendi evinizde doğal tedaviler uygulayarak zaatüreye yakalanmayı önleyebilir ve hastalığınızın daha kısa sürede geçmesini sağlayabilirsiniz.

Yöntemlerimiz arasında:

Kekik yağı

Akciğer sağlığını iyileştirmede ve nefes almayı kolaylaştırmada sıklıkla kullanılır ve bakteri karşıtı özellikleri sayesinde zaatüreyi önler. İçeriğinde bulunan manganez, kalsiyum, magnezyum, çinko, bor ve bakırın sağlık faydaları oldukça fazladır. Zaatürenin yanında idrar yolu enfeksiyonu, bağırsak hastalıkları ve karaciğer problemlerinde de rahatlıkla kullanılabilir.

Nasıl Kullanılır

Sabah içtiğiniz su veya meyve suyuna 5 damla kekik yağı damlatın ve 5 gün boyunca tüketin.

Karbonat

Kandaki pH dengesini düzenlemek ve sindirim sisteminizi iyileştirmek gibi faydaları vardır. Ayrıca bağışıklık sisteminizi güçlendirerek hastalıklara karşı direncimizi arttırır. Vücudunuzun asit ve baz dengesini bu şekilde düzenleyerek tüm hastalıklara karşı korunabilir ve yakalandığınız hastalıklardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Sodyum ve potasyum bikarbonatı karıştırarak en fazla faydayı alabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Bir bardak suya biraz kabartma tozu ekleyin ve sprey şişesine koyun.  Tüm akciğer rahatsızlıklarına karşı Günde birkaç kez rahatlıkla kullanın.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CERRAHİ İŞLEME SON! SUYU 10 YAŞ GENÇLEŞTİRİYOR! YÜKSEK ŞEKERİ DÜŞÜRÜR, KİLO VERDİRİR! *Boğaz Ağrısı ve Öksürüğü Anında K*esiyor. DİZİLERİN VERDİĞİ MESAJLAR Boğaz Ağrısı ve Öksür-üğe Etkili Ba-baanne Karışı-mı