Anasayfa
2019-06-02 03:28:13 ( 842 izlenme )
Reklamlar

Bu İkiliyi Tüketenler Mucizeye İnanamıyor

Bitkiler ve baharatlar sadece yemeklere lezzet vermezler, özellikle Bitkiler bazı gıdalarla birleştiğinden hastalıklar için ilaçtan bile daha etkili tam bir panzehir olmaktadır.

Bunlardan en etkilisi ile zerdeçal ve yumurta birleşimidir. Yumurtayı Zerdeçal ile tükettiğinizde çağımızın vebası olan Kanserli hücreleri intihara sürükleyerek vücudu bu illetten arındırmaktadır.

Amerika Seattle Fred Hutchinson Araştırma Merkezi uzmanlarınca baharatların nasıl daha faydalı olabileceğine dair araştırma yapıldı. İşte birlikte tüketilince faydası katlanan şifa bombası baharatlar.

Yumurtayla Birlikte Zerdeçal; Zerdeçal kanserin panzehiri olduğu bilinmektedir. Aynı zamanda yangı iltihap giderici ve kan sulandırıcı özelliği vardır. Yumurtayla birlikte tüketildiğinde bu faydaları çok daha fazla artmaktadır.

Tarçınla Birlikte Elma; Tarçının kandaki şeker oranını ayarlayıcı özelliği vardır elmayla birlikte tüketildiğinde insilün hormonunun sağlıklı çalışmasını sağlamaktadır.

Kimyonla Birlikte Yoğurt Bu ikili metebolizmayı resmen uçuşa geçiriyor. Obezitenin en büyük düşmanı haline geliyor.

Bal ve Karabiber; Saç dökülmesini Önlüyor. Havuç ve Kimyon; Vücudun direncini arttırıyor.

BİBERİYE ve TAHIL Domates sosunuzu yada etinizi marine ederken biberiye mutlaka kullanın. Ayrıca kek ve tahıllı ekmeklerle birlikte kullanacağınız biberiye kronik rahatsızlıklara karşı koruma sağlıyor.

KIRMIZI BİBER – ET Toz veya pul kırmızı biberi et ve balık marine ederken kullanırsanız metabolizma hızınızı artıracaktır.

Bunu paylaş:

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Be-yin İçin En Önemli Gıda Buym-uş.. Müjde Geldi: Başvuru Yapana 2 Bin TL (2019-2020 Burs Başvurusu) Uzmanlar açıkladı; Öksürük şurubundan daha etkili! Şıp diye kesiyor. Hindistan cevizi yağının öyle faydaları varmış ki-öğrendiğinizde hemen satın almak-isteyeceksiniz..