Anasayfa
15 Ekim 2019 ( 9511 izlenme )
Reklamlar

Gece Yatmadan Önce İçerseniz Bağırsakları Temizliyor

Gece Yatmadan Önce İçerseniz Bağırsakları Temizliyor

Kirli bağırsaklar kendini Baş ağrısı, ağız kokusu, halsizlik ve yorgunluk gibi semptomlar gösteriyor, bağırsaklar 1 gecede temizlenebilir ve bu dertlerden kurtulunur.

Kalın bağırsak ve kolon kanseri gibi sağlık sorunlarından korunmak ve kalın bağırsağın işlevlerini düzgün bir biçimde yerine getirebilmesi için günde iki kere temizlenmesi gerekiyor. Kalın bağırsaklarınızın temizlenmesini sağlayacak 5 çay önerisi için yazımıza göz atmadan geçmeyin.

Kalın bağırsak ve kolon kanseri gibi sağlık sorunlarından korunmak ve kalın bağırsağın işlevlerini düzgün bir biçimde yerine getirebilmesi için günde iki kere temizlenmesi gerekiyor.

Kalın bağırsaklarınızın temizlenmesini sağlayacak 5 çay önerisi için yazımıza göz atmadan geçmeyin.

Baş ağrısı, ağız kokusu, halsizlik ve yorgunluk gibi semptomlar ile kendini gösteren kirli bağırsaklar ilerleyen zamanlarda birçok sağlık sorununa neden olabilir.

Kalın bağırsak detoksu için uygulayabileceğiniz 5 çay ile bağırsak sağlığınızı koruyabilir, kronik rahatsızlıklardan uzak durabilirsiniz. İşte kalın bağırsak detoksu için önerebileceğimiz 5 çay çeşiti…

REZENE TOHUMU ÇAYI
Malzemeler:

-1 tatlı kaşığı rezene tohumu
-2 su bardağı su
-1 tatlı kaşığı bal
Nasıl yapılır?

Suyu ısıtın ve rezene tohumlarını kaynatın. Karışımı bir bardağın içine boşaltın ve içine bir kaşık bal ekleyin. 7 dakika bekleyip için ve sindirime yardımcı olması her gün öğle yemeğinden sonra için.

KEKİK ÇAYI
Malzemeler:

-1 yemek kaşığı kekik
-1 su bardağı su
Nasıl yapılır?

Kekiği su içinde kaynatın ve 7 dakika kadar beklettikten sonra için.


PAPATYA ÇİÇEĞİ ÇAYI
Malzemeler:
-1 avuç papatya çiçeği
-1 su bardağı su
Nasıl yapılır?

Suyu papatya çiçekleriyle birlikte kaynatın, ocağı kapattıktan sonra 5 dakika bekleyin ve her gece yatmadan önce bu çayı için.

NANE ÇAYI
Malzemeler:
-1 yemek kaşığı nane yaprağı
-2 su bardağı su
Nasıl yapılır?

Suyu kaynatın ve içine nane yapraklarını ekleyin. 5 dakika demledikten sonra ocağı kapatın ve 5 dakika kadar daha bekleyin. Aç karnına her gece yatmadan önce bir bardak için.

CASCARA SAGRADA ÇAYI
Malzemeler:

-1 yemek kaşığı cascara sagrada kabuğu
-1 su bardağı su
Nasıl yapılır?

Suyu ekleyin ve içine cascara sagradayı ekleyin. Kaynadıktan sonra ocağı kapatın ve 5 dakika bekleyin. Bu çayı özellikle yatmadan önce içmelisiniz.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Uyurken ağzınızdan su geliyorsa… İşte nedeni KAN DONDURAN TACİZ BÖYLE ORTAYA ÇIKTI.. Kefir’in Fayda-ları ve Evde Kefir Nasıl Yapılır? Bu Kür Bağırsak Kolonlarını Tamamen Temizliyor ve Yüzde Yüz Doğaldır- %100 DOĞAL