Anasayfa
06 Ekim 2019 ( 13431 izlenme )
Reklamlar

Sapını Çöp Diye Atıyoruz Ama Basurun Çaresi Sapında

Sapını Çöp Diye Atıyoruz Ama Basurun Çaresi Sapında
Sapını Çöp Diye Atıyoruz Ama Basurun Çaresi Sapında
Sapının yüzüne bakmadan çöpe atıyoruz ama basurun çaresi onda, güzelce kaynatıp bu şekilde kullanın..
Patlıcanın kendinden çok saplarının da sağlığımız için oldukça faydalı olduğunu biliyor muydunuz? Birazdan vereceğimiz bilgileri öğrendikten sonra patlıcanın saplarını bir daha atmayacaksınız. İşte patlıcan sapının faydaları…
PATLICAN SAPININ FAYDALAR
Hemen hemen bir çoğumuz patlıcanın saplarını ayıklayıp çöpe atıyoruz. Ancak patlıcan sapının faydalarını öğrenince pişman olabilirsiniz.


DOĞAL YÖNTEMHemoroid giderek yaygınlaşan ve gününüzün korkulu hastalığı haline geldi. İlaç , ameliyat , lazer gibi farklı tedavi yöntemleri mevcut. Ancak bu yollara başvurmadan evinizde doğal yöntem ile basurdan kurtulmak mümkün . Kesinlikle patlıcan kürünü uygulamalısınız. Kullanan kişiler bu kür sayesinde olumlu yönde ilerlediklerini belirtiyor.
MALZEMELER:
5 adet patlıcan sapı
5 bardak içme suyuYAPILIŞI
İlk olarak patlıcanların yeşil sap kısımlarını kesin. Daha sonra iyice yıkayın. Ve tencereye suyun içerisine atın. Son olarak suyun içerisinde kaynatın. Kaynayan tencerenin kapağını kapatalım. Ve kısık ateşte yarım saat kaynatın. Bu sürede asla tencerenin kapağını açmayın. Soğutun ve ardından kapağını açın içinden patlıcan saplarını alın. Elde edilen bu suyu buzdolabına koyabilirsiniz. Sabah ve akşam olmak üzerine günde 2 şer defa aç karnına bir bardak için. 5 gün boyunca bu kürü kullanabilirsiniz.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kumaş Gözler Tek Bir Kentte Sigara Fiyatlarına Yapılacak BÜYÜK ZAMMIN Tarihi Açıklandı LAHANA YAPRAĞI MUCİZESİ