Anasayfa
2019-09-28 02:42:46 ( 17562 izlenme )
Reklamlar

SON DAKİKA: ELAZIĞ VE GİRESUN’DA PEŞ PEŞE DEPREM!Elazığ ve Giresun’da peş peşe deprem meydana geldi. Elazığ’da saat 15.29’da 3.3, Giresun’da ise saat 15.35’de 3.0 büyüklüğünde deprem oldu.
Elazığ ve Giresun’da bugün 6 dakika arayla deprem meydana geldi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

AFAD’dan alınan bilgiye göre, Elazığ’ın Kovancılar ilçesinde saat 15.29 sıralarında yerin 9,15 kilometre derinliğinde 3.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.Giresun’un Görele ilçesinde ise saat 15.35’te 6.69 kilometre derinliğinde 3.0 büyüklüğünde deprem oldu.

DEPREM NEDİR ?

Yerkabuğu içindeki kırılmalar nedeniyle ani olarak ortaya çıkan titreşimlerin dalgalar halinde yayılarak geçtikleri ortamları ve yeryüzeyini sarsma olayına “DEPREM” denir.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Deprem, insanın hareketsiz kabul ettiği ve güvenle ayağını bastığı toprağın da oynayacağını ve üzerinde bulunan tüm yapılarında hasar görüp, can kaybına uğrayacak şekilde yıkılabileceklerini gösteren bir doğa olayıdır.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

-Baba ve 12 -evladın hikayesi.. Yüksek tansiyon problemi için kalp cerrahından doğal bir reçete. YENİ DOĞAN ÇOCU-ĞUN KULAĞINA NİYE EZAN OKUNUR BİLİYOR MUSUNUZ? Karaciğeri Ve Beyni Koruyan Daha Etkili Bir Karışım Bulamazsınız