Anasayfa
03 Nisan 2019 ( 1945 izlenme )
Reklamlar

SON DERECE KOLAY, BEDAVA DENİLECEK FİYATA EGZAMADAN HEMEN KURTULABİLİRSİNİZ

 EGZAMA hastalığı:egzama cildimizin hemen heryerinde olabilen son derece rahatsız edici, kaşıntılı ve allerjik bir hastalıktır.
,,,,,,
arkadaşlar bu rahatsızlığa 40 yıl önce tevafuken son derecede etkili bir çare buldum.
son derce kolay, bedava denilecek fiyata eğer bu derdiniz varsa hemen kurtulabilirsiniz .

yapacağınız tek şey, gidip bir zirai ilaç bayisi veya tarımsal gübre vs. satıcılarından 1 (bir ) liralık TOZ KÜKÜRT alın.(100 GRM. kadarı yeter.)
ellerinizdeyse akşam yatmadan önce ellerinizi ıslatın. toz kükürdü iiyice ıslak olarak egzamalı bölgelere iyice yedirerek sürün, bi yün eldiven giyip uyuyun. (eldiven kükürdün çevreye dökülmemesi içindir )
eğer egzama vücudunuzun başka bölgelerindeyse aynı yöntemle toz kükürtü oralara sürün. genellikle tek bir seferde geçer inşaallah. ama siz bu işlemi birkaç defa devam edip işi garantileyin. 

GEÇMİŞ OLSUN ..
BU KADAR BASİT.
eğer geçmiyorsaki kime tavsiye ettiysek % 100 etkili oldu.
2 ye bir oranında sönmedik kireçle kükürtü söndürüp (kaliforniya bulamacı) yapın. bu, ziraatte kullanılan en etkili ve ucuz fungısit ilaçtır), bu yoğurt kıvamındaki bulamacı 

EGZAMALI YERLERE GÜNDE BİR KAÇ DEFA SÜREBİLİRSİNİZ BUNUN EN UFAK Bİ ZARARLI ETKİSİ YOKTUR. bilhassa yaz günlerinde AYAK mantarlarına karşıda süper etkili bir ilaçtır.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ucuz ( Bedava ) olduğu için, reklamı yapılmadığından bilinmiyor Japon bilim adamlarından korkutan yeni iddia: Virüsün bir bulaşma yolu daha var BİR KALP CERRAHININ EV YAPIMI REÇETESİ YÜKSEK TANSİYON İÇİN >>> Baş-armağınızla yüzük parmağınızı birka-ç saniyeliğine böyle es-etin.