Anasayfa
04 Aralık 2020 ( 10638 izlenme )
Reklamlar

Tuvaletini Yapmak İçin Girdiği Mezarlıkta Bakın Ne Halde Bulundu>

İzmit Tavşantepe Mahallesi Tavşantepe Mezarlığı içerisinde günün erken saatlerinde, bir şahsın yerde hareketsiz yattığını görenler durumu emniyet güçlerine ihbar etti. İhbarın üzerine bölgeye emniyet ile sağlık ekipleri gönderildi. Görevlilerin yaptıkları inceleme soncunda, yerde yatan şahsın hayatını kaybettiği tespit edildi.Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakkabılar, bitki, açık hava ve doğaEmniyet güçlerinin cesedin üzerinde yaptığı kimlik kontroller sonucunda, hayatını kaybeden şahsın İbrahim Saçan olduğu tespit edildi.

DÜŞÜP ÖLME İHTİMALİ DEĞERLENDİRİLİYOR

İfadelere göre psikolojik problemleri olduğu ortaya çıkan İbrahim Saçan'ın tuvaletini yapmak için mezarlığa gittiği, bu esnada yere düşüp bir daha kalkamadığı ifade edildi.

Bedeninde herhangi bir yara olmayan Saçan'ın cesedi, kesin ölüm sebebinin tespit edilmesi için ambulansla Asri Mezarlık morguna alındı.

Hadiseyle ilgili emniyet güçleri soruşturma başlattı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Deprem Meydana Geldi; ALLAHÜMME SALLİ VE ALLAHÜMME BARİK DUASININ OKUNUŞU, ANLAMI VE FAZİLETİ Soğuk Algınlığı Ve Gribe 3 Malzemeli En Tesirli Kür Patates Maskesi İle Cilt Bakım Maskesi Tarifleri