Anasayfa
28 Ocak 2020 ( 6551 izlenme )
Reklamlar

Yürek Dayanmaz

Elazığ’da yaşanan depremde ç-öken binanın e-nkazında c-ansız b-edenlerine ulaşılan anne ile 12 yaşındaki oğlunun ce-nazeleri, defnedilmek üzere m-orgdan alındı. Depremde elini tutamadığı için oğlunu kaybeden babanın, kızının elini bir an olsun bırakmadığı anlar y-ürekleri dağladı. Elazığ’da yaşanan depremde Sürsürü Mahallesinde ç-öken binanın enkazında cansız bedenlerine ulaşılan anne ile 12 yaşındaki oğlunun c-enazeleri, defnedilmek üzere m-orgdan alındı. A-cılı baba Turgut Elidar, depremden sağ kurtulan kızı Gizem’e sıkıca sarılıp elini bir an olsun bırakmazken, dede Adil Elidar ise gelini ve torununun arkasından g-özyaşları d-öktü. 


Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlarELİNİ TUTAMADIĞI İÇİN OĞLUNU KAYBETTİ Depreme namaz kıldıktan sonra dua ederken y-akalanan baba Turgut Elidar, 12 yaşındaki oğlu Ömer Asaf ile birlikte apartmandan dışarı çıkmaya çalıştı. Kapıya doğru koşan baba, s-arsıntı nedeniyle sı-kışan kapıyı açamadı. Kapıyı z-orlamak için oğlunun elini bıraktı. Kapıyı açtığı sırada bina y-ıkılmaya başladı. Beton parçalarından biri baba Turgut Elidar’ın sırtına çarpıp dışarı doğru f-ırlatırken oğlu Ömer Asaf ise içeride kaldı. O sırada mutfakta olduğu öğrenilen anne Tansel Elidar da dışarı çıkmayı başaramayarak oğluyla birlikte e-nkazın a-ltında kaldı. Kızları Gizem ise depremden önce yan sitede oturan teyzesinin evine gittiği için ç-öken binanın altında kalmaktan son anda kurtuldu. Ekiplerin çalışması sonucu anne ile oğlunun cansız bedenine dün ulaşıldı. C-enazeler daha sonra Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi m-orguna kaldırıldı. KIZININ ELİNİ BİR AN OLSUN BIRAKMADI A-cılı baba Turgut Elidar, depremden önce yan sitede oturan teyzesinin evine gittiği için ç-öken binanın altında kalmaktan son anda kurtulan kızı Gizem’e sıkıca s-arılarıp elini bir an olsun bırakmadı. A-cılı baba, eşi ve oğlunun c-enazelerini m-orgdan aldı. Aynı araca konulan c-enazeler, defnedilmek üzere Maden ilçesine bağlı Gezin Beldesi Kızıltepe köyüne götürüldü. A-cılı baba Turgut Elidar, m-orgdan çıkarılan t-abutların arkasından yürürken g-özyaşlarına hakim olamadı. Birbirlerine s-arılarak yürüyen baba ve kızını, yakınları yalnız bırakmadı. Baba ve kızına s-arılan yakınları da uzun süre g-özyaşları d-öktü.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gelinin Ablası ve Kayınvalidesi Geceyi Böyle Anlattılar.. DEPREM OLDU,GEÇMİŞ OLSUN> Bakan'dan Açıklama. Ka-nsızlık Problemi Ola-nlar Bu Tarif Sizin İçin