Anasayfa
16 Kasım 2019 ( 32480 izlenme )
Reklamlar

4 Yaşındaki Çocuk Babasının Sırrını Açıklayınca

Öğretmenler, küçük çocukların hayatındaki en önemli üçüncü kişilerdir. Nancy Bleuer 54 yaşındaki bir ana okulu öğretmeni. Öğrencileri için elinden gelen her şeyi yapıyor.

Bir gün 4 yaşındaki öğrencisi Camden’ın normalden farklı davrandığını fark etti. Hemen gidip çocukla konuşmaya başladı. Sohbetleri esnasında çocuk, babası hakkındaki gerçeği Nancy’ye anlattı. Nancy bir şeyler yapması gerektiğine karar verdi.

Meğerse Camden’in 34 yaşındaki babası Darreld Peterson çok hastaymış. Nancy durumun Camden’i ne kadar etkilediğini gördü. Hemen babasıyla irtibata geçti. Babasıyla yaptığı konuşma sonrasında Darreld’ın böbreklerinin %20 oranında çalıştığını öğrendi. Nancy aileye bir şekilde yardım etmeye karar verdi. Peki bir öğretmen bu durumdaki bir veliye nasıl yardım edebilirdi? Camden’ın okula getirip götürecek miydi ya da baba hastanedeyken çocuğuyla mı ilgilenecekti?


Nancy bundan çok daha fazlasını yaptı. Nancy, Darreld’a böbreklerinden birini vermeyi teklif etti. Mucizevi bir şekilde böbrekleri uyumlu çıktı. Nancy, “Çok heyecanlandım. Böbreklerimiz uyumlu olmasa çok üzülecektim” dedi.Darreld, Nancy’nin teklifini duyunca ne diyeceğini bilemedi. Oğlunun öğretmeni hayatını kurtaracaktı. Darreld, “İnsanlar organ bağışı için kuyrukta bekliyorlar. Maalesef benim kadar şanslı değiller. Oğlumun öğretmeni çok büyük bir iyilik yaptı” dedi. Aile, Nancy’nin böbreğinin Darreld’ınkiyle uyumlu olduğunu öğrenince hemen okula kendisini ziyarete gitti. Camden aşırı mutlu oldu. Hayatında en sevdiği kişiler birbirlerine yardım ediyorlardı. Dünya iyi insanlarla dolu.

Herkes Nancy kadar anlayışlı olsa dünya çok daha yaşanılabilir bir yer olabilirdi. Umarız ki nakil başarılı geçer ve Darreld bir an önce iyileşir. Nancy’nin yaptığı büyük iyilikten etkilendiyseniz paylaşın.


Herkes Nancy kadar anlayışlı olsa dünya çok daha yaşanılabilir bir yer olabilirdi. Umarız ki nakil başarılı geçer ve Darreld bir an önce iyileşir. Nancy’nin yaptığı büyük iyilikten etkilendiyseniz paylaşın.Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dünyada En Çok Cinayet Suçu İşlenen El Salvador'da Çetelerle Mücadele Hiçbir doktor bu olayı çözemedi: Kadının kafasında boynuz çıkıyor. Kalp krizi geçirerek yaşamını yitiren işçinin üzerine battaniye atıp çalışmaya devam ettiler Oyuncu Tuğçe Özbudak kısmi felç geçirdi! Ameliyat öncesi sevenlerinden dua istedi