Anasayfa
02 Eylül 2022 ( 16 izlenme )
Reklamlar

Ağrı İŞKUR Müdürü Gıyas Güven'le ilgili Skandal İddia! Görüntüleri tepki çekti.

Ağrı İŞKUR Müdürü Gıyas Güven'le ilgili Skandal İddia! Görüntüleri tepki çekti.

Ağrı İŞKUR müdürü Gıyas Güven'in minibüs benzeri araçta çekilen fotoğrafları sosyal medyada gündem oldu. 43 yaşında, evli ve 3 çocuk babası olan Güven'in fotoğraflarında bir kadınla birlikte olduğu anlar var. Güven'in iş arama bahanesiyle aldattığı kadınlarla birlikte olduğu söyleniyor.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Ağrı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü olarak görev yapan Gıyas Güven'in cinsel ilişki görüntüleri sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

CİNSEL İLİŞKİ RESİMLERİ GÜNDEME OTURDU
2013 yılında kuruma çağrılan 43 yaşındaki Güven'in, minibüs benzeri bir aracın arka koltuğunda oturan bir kadınla ilişkisi kısa sürede gündem oldu.

İŞ ARAMA BAHANESİYLE KADINLARII KANDIRDIĞI İDDİASI
Kadınları iş bulma bahanesiyle aldattığı iddia edilen İŞKUR il müdürü Gıyas Güven'in kendi aracında bu şekilde birçok kadınla cinsel ilişkiye girdiği öne sürüldü.

GİYAS GÜVEN KİMDİR?
1979 yılında doğdu. Lisans eğitimini Atatürk Üniversitesi Ağrı Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde tamamladı. Resmi hayatına TEDAŞ'ta başladı. Aynı kurumda memur, insan kaynakları başkanı, insan kaynakları başkanı ve il idari ve mali işler başkan yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra 2013 yılında İŞKUR'a atanmıştır. Ağrı İŞKUR İl Müdür Yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra Ağrı İŞKUR İl Müdürlüğü'ne atandı. Evli ve üç çocuğu var.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Evde Bulaşık Makinesi Deterjanı Nasıl Yapılır? Kevin Spacey ile görüşmesiyle tepkilerin odağı olan Burak Özçivit paylaşımını sildi. Etme Bulma Dünyası Johnny Depp mahkemede çocukluğu ile ilgili konuştu