Anasayfa
06 Ağustos 2022 ( 11 izlenme )
Reklamlar

AKP'li Turan: Kılıçdaroğlu yüzde 25 oy bile alamayacak!

AKP'li Turan: Kılıçdaroğlu yüzde 25 oy bile alamayacak!

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan Gökçeada'da parti üyeleriyle yaptığı görüşmede yaptığı konuşmada partilerin oy potansiyeline de değindi. “Kararsızların sayısı zaman zaman artıyor ama seçmen bu ülkenin sorunlarını hangi partinin, hangi liderin çözeceğini biliyor. Turan, "Yüzde 24 olan oylarının yüzdesi bu seçimde de aynı olacak Kılıçdaroğlu yüzde 25 oyu bile geçemeyecek, bunu bu zamana kadar başaramadı ve başaramayacak" dedi.

"AK PARTİ BÜYÜK FARKLA İLERLİYOR"
Turan burada yaptığı konuşmada, "11 milyon parti üyemiz var, bu çok büyük bir rakam. Hiçbir partide bu kadar üye yok, anketlere bakıyorum AK Parti hala sandıkta çok büyük farkla önde olduğunu söylüyor. AK Parti'nin Çanakkale'de yine açık farkla birinci parti olacağını iddia ediyorum. dedi.

"MİLLETİN VİCDANINDA CHP YERİNİ ÇOKTAN BULMUŞ"
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu oy sayısından dolayı eleştiren Bülent Turan, konuşmasına şöyle devam etti: "Elbette dünyadaki krizlerin yarattığı sorunlarımız var. Zaman zaman kararsızlar artıyor ama seçmen bu ülkenin sorunlarını hangi partinin, hangi liderin çözeceğini biliyor. yüzde 25 yapamaz, yapamayacak. CHP milletin vicdanında cevabını bulmuştur. Daha yükseğe çıkamayacak.


“BİZİ BIRAKANLAR CHP'Yİ TAKLİD EDER HALE GELMİŞLER”
Diğer partilerin oyları bir süredir yükseliyordu, şimdi düşüyorlar. Aramızdan ayrılanlar için biri "Kim bunlar?" dedi; ama AKP düşmanı, açgözlülük ve nefretten başka bir şey yapmadıklarını gördüler ve CHP'nin taklidi haline geldiklerini söyleyerek geri döndüler. Şimdi göreceksiniz ki partimiz ve ittifakımız sevgi ve coşkuyla kaldığı yerden devam edecek. Bunlar kaderin bir kararıdır.

"ALTILI MASANIN ORTAK TEK BİR CÜMLESİ YOK"
CHP ve İYİ Parti elbette bu ülkenin büyük partileridir. Muhalefetler demokrasiler için değerlidir. Ama görüyoruz ki aralarında ortak bir şey yok. Sağlıkta, eğitimde, terörle mücadelede, FETÖ'de altılının bir araya gelip buluştuğu bir yer var mı? Bunların yarın seçildiğini varsayalım. Libya'daki ordumuza ne olacak? Kılıçdaroğlu'nun söylediği şey farklı, diğerleri farklı. CHP, LGBT'leri destekleyen açıklamalar yapıyor. Saadet Partisi aksini söylüyor. İstanbul Sözleşmesi başka, yaklaşımı başka. Altılı masanın tek bir ortak noktası yoktur. Çözülme ihtimalleri çok zor olmasa bile ortak karar almanın sinerjisine sahip değiller. Dolayısıyla hata yapmazsak çok daha büyük bir motivasyonla yolumuza devam edeceğimizi göreceksiniz. Bir zincirin ancak en zayıf halkası kadar güçlü olduğumuzu biliyoruz." dedi.

Ziyarete AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK Parti İl Başkanı Naim Makas, Çanakkale İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder, AK Parti İlçe Başkanı Gökçeada Fatih Taylan, ilçe yönetimi ve örgüt üyeleride katıldı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Burcu Esmersoy, Nazım Akmandil ile evlenmeye hazırlanıyor: 5 gelinlik giyeceğim, 3 düğün olacak Ambargolara rağmen Rusya'nın petrol geliri arttı Burak Özçivit, Fahriye Evcen'in evden ayrıldığını yalanladı: Bizi rahat bırakın İsrail savaş kabinesinde kimler var?