All News
11 Kasım 2019 ( 65590 izlenme )
Reklamlar

ALTIZ BEBEKLERİ OLDU,30 YIL SONRA KARDEŞLER BAKIN NE HALE GELDİ

Janet ve Graham Walton çiftinin en büyük hayali anne ve baba olmaktı. Ancak bir türlü çocukları olmuyordu.Çift, yıllar boyunca çocuk sahibi olmayı denedi. Tedavi olmayı denediler ancak bu da faydalı olmadı. Sonunda bir mucize gerçekleşti ve Janet'in hamile olduğu müjdesini aldılar.

Janet ve Graham Walton çiftinin en büyük hayali anne ve baba olmaktı. Ancak bir türlü çocukları olmuyordu.Janet ve Graham müjdeli haberi alınca sevinçten havaya uçtu. Kötü günler geride kalmıştı. Bir an önce bebekleri doğsun istediler. Janet hamileliğinin altıncı haftasında doktora göründü. Bir değil tam altı bebek taşıyordu!

Janet ve Graham Walton çiftinin en büyük hayali anne ve baba olmaktı. Ancak bir türlü çocukları olmuyordu.Janet ve Graham duyduklarına inanamadılar. Böyle bir şeyi kesinlikle beklemiyorlardı. Janet doğumundan önce hastaneye yatırıldı. Altız bebek doğumu son derece tehlikeli olduğundan gözetim altında kalması gerekiyordu.

Janet ve Graham Walton çiftinin en büyük hayali anne ve baba olmaktı. Ancak bir türlü çocukları olmuyordu.18 Kasım 1983 tarihinde hamileliğinin 31. haftasında Janet altı sağlıklı kız bebek dünyaya getirdi. Bebekler sezaryen ile İngiltere'nin Liverpool şehrinde dünyaya getirildi. Dünyada doğan ilk altız bebekti onlar. 1984 yılında bebeklerin sağlığının iyi olduğu anlaşılınca taburcu edildiler. Baba Graaham, The Guardian'a "31. haftada dünyaya geldiler. Bazılarının ciğerleri tam olarak gelişmediğinden tedaviye başlandı" dedi. Bütün dünyanın gözü Hnnah, Ruth, Lucy, Kate, Jennie ve Sarah'nın üzerindeydi.
Janet ve Graham yılda 11 bin adet bebek bezi kullanıyordu. Bebekler bir yaşına girmeden önce doğru düzgün uyuyamadılar bile. Hayatları bebeklerin altını değiştirip olabildiğince uyumaktan ibaretti.

Çocukları büyütmekte biraz zorluk çektiler. Okul aktiviteleri ve ergenlik çağı derken anne ve baba hayatlarını tamamen kızlarına adamak zorunda kaldılar.Janet, "O yılları hayal meyal hatırlıyorum. Keşke çocuklarımızla daha fazla vakit geçirebilseydik" dedi. Çiftin kendilerine ayıracak vakitleri olmasa da altı kızlarıyla gurur duyuyorlardı.

Evlerinden sevgi ve kahkaha asla eksik olmadı. Kız kardeşler birbirlerine inanılmaz yakındı.Bugün altızlar 34 yaşında ve güzel kariyerleri var.

Bazıları evlenip aile kurdu. En küçükleri olan Sarah, 2014 yılında Jorgie ismindeki kızını dünyaya getirdi. İkizler arasında en erken çocuğu olan oydu.

Janet ve Graham torunları olunca çok sevindiler. Evleri yakın olduğundan torunlarıyla olabildiğince vakit geçiriyorlar. Janet, Daily Mail'e "Küçük yaştaki çocukları çok seviyorum. O kadar çok öğretilecek şey var ki… Zamanınız olmasa bile torununuza her daim zaman ayırıyorsunuz" dedi.

Jorge böyle büyük bir ailesi olduğu için çok şanslı. Graham ve Janet de şimdi zamanları varken torunlarıyla ilgilenebiliyorlar. Belki de ileride daha fazla torunları olur. Altızlar doğum günlerini de kısa süre önce kutladı. Hannah, Lucy, Jennie, Ruth, Kate ve Sarah ebeveynlerini New York'a tatile götürdüler. On yıl sonra ilk kez beraber tatile çıktılar. Harika bir aile!

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fahrettin Altun'dan Suudi Arabistan Enformasyon Bakanlığı ile imzalanan anlaşmaya ilişkin rapor yayınladı. Sevda Demirel’e Kedi Saldırdı Damarları Patladı Didem Kınalı'nın Arabasıyla Kız Arkadaşını Öldürmeye Gitti Can Atalay'ın vekilliğinin düşürülmesinin ardından TİP ve CHP'den eylem çağrısı