Anasayfa
26 Şubat 2024 ( 4 izlenme )
Reklamlar

Arkadaşını ziyaret eden genç kız yangında can verdi

Avusturya'nın başkenti Viyana'da yaşanan trajik olayda, bir Afgan mülteci, bir genelevi basarak içeride bulunan 3 kadını öldürdü. Saldırganın, yerel medyaya son müşteri olarak geneleve girmek istediği ancak içeri alınmadığı için gururu incindiği ve bu nedenle cinayeti işlediği öne sürüldü.

Viyana Emniyeti tarafından yapılan açıklamada, genelev binasının dışında kan izleri bulunduğu ihbarı üzerine polislerin olay yerine gittiği belirtildi. Binanın içerisinde yapılan aramalarda 3 kadının cesedine ulaşıldığı ve bir dördüncü kadının da tanık olarak ifadesine başvurulduğu bildirildi.

Polis sözcüsü Philipp Hasslinger, kurbanların cesetlerinde kesikler ve bıçak yaraları bulunduğunu belirtti. Yakalanan şüpheli ise 27 yaşında bir Afganistan uyruklu sığınmacı olarak gözaltına alındı. Şüphelinin, olayda kullanıldığı düşünülen bir bıçakla yakalandığı ifade edildi.

Ölen kadınların kimliklerinin henüz açıklanmadığı ve saldırganın motivasyonuyla ilgili detaylı bir açıklamanın yapılmadığı belirtildi. Ancak yerel medya, saldırganın geneleve son müşteri olarak girmek istediği ancak geri çevrildiği için gururunun incindiğini iddia etti. Bu iddiaya dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Faşistlerin tutumunu kınıyoruz" Rus stratejik füze uçakları ve bombardıman uçakları kuzey enlemlerinde uçtu Paylaşımı ortalığı karıştırdı! Şarkıcı Özgün, eşi Nilda Kaçar'dan boşanacağı iddiasını yalanladı Ahmet Kural ve avukat sevgilisi Çağla Gizem Çelik, dört yıllık ilişkilerini bitirme kararı aldı