Anasayfa
28 Haziran 2022 ( 6 izlenme )
Reklamlar

Canlı yayında şeytan çıkarma seansı yapan Pelin Hürman, kendilerine "şarlatan" diyen ünlülere meydan okudu.

Canlı yayında şeytan çıkarma seansı yapan Pelin Hürman, kendilerine "şarlatan" diyen ünlülere meydan okudu.

Beyaz TV'de ekrana gelen "Sağdan Sola Donat" sözleriyle dahi cin çıkarma seansı yaptığını iddia ederek dikkatleri üzerine çeken Pelin Hürman, kendilerine "Herkesin dikine gidip açıklarını onlara söyleyeceğim. Karşıma çıksınlar" diyerek kendisine "şarlatan" diyen isimlere meydan okudu.

Beyaz TV stüdyosunda çekilen "Her Açıdan" programında yer alan ve kendini "metafizik uzmanı" olarak tanıtan Pelin Hürman, yayında şeytan çıkarma seansı düzenledi. Programda "Sağdan Sola Donat" sözüyle sosyal medya gündemine oturan Hürman, Yer6 Film'in YouTube kanalına konuk oldu. Cin çıkarma seansının arka planıyla ilgili olarak konuşan Hürman, gelen tepkilerden sonra geri adım atmayacağını ve seanslarına devam edeceğini söyledi.

"CİNLERİ BEDENDEN ÇIKARIYORUM"
Hürman, Beyaz TV'de neden böyle bir seans yaptığını açıkladı: "Beni programdan önce gören çaycı, 'Gözlerin kıpkırmızı. dedi. Ben de yaptım ve hem kanalda hem de kanal dışında bu sorunları yaşayanlar beni aradılar ve bu konuşma sırasında kustuklarını ve sorun yaşadıklarını söylediler. Asla bir daha şeytan çıkarma seansı olmadı. Ben de kendimi kandırıyorum, güzel taklitler yapıldı. "8 yıldır bu sektörün içindeyim ama 2 saatlik bir şovla gündemdeydim. Farkındalık yaratmak için bir ritüel gerçekleştirdim. Cinleri bedenden kovmak benim işim. Ama cin çıkarma seanslarında iblisleri konuşturmaya karşıyım" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Wall Street'te resesyon beklentileri artıyor AB, Rusya’dan gaz almak için mücadele ediyor İzmir Güzelyalı çevresine silahlı saldırı gündemi derinden sarstı. Türkiye’nin Gündemi Yine Seçimler Oldu