Anasayfa
13 Eylül 2022 ( 6 izlenme )
Reklamlar

Cansel Çördük'un “Mehmet Ali Erbil 15 yaşındayken beni otele davet etti” diyen takipçisine yanıt: Paralı sapıklardan uzak durun!

Cansel Çördük'un “Mehmet Ali Erbil 15 yaşındayken beni otele davet etti” diyen takipçisine yanıt: Paralı sapıklardan uzak durun!

Kısmetse Olur yarışmasıyla ünlenen Cansel Çördük, bir takipçisinin ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile ilgili mesajına yanıt verdi. Çörduk, takipçisinin mesajına "Paralı sapıklardan uzak durun" yanıtını verdi: "15 yaşımdayken Erbil telefon numaramı buldu ve benimle flört etmeye çalıştı." dedi.

Son yıllarda birçok estetik ameliyat geçiren ve yaptığı değişikliklerle gündeme oturan Cansel Çördük, sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiriyor. Bu kez "Kısmetse Olur" adayı, bir takipçisinden Mehmet Ali Erbil'e yönelik skandal iddialarla ilgili bir mesaj yayınladı.

TAKİPÇİSİNİN MESAJINI YAYINLADI
Çördük, "Eşcinsellik sapıklıktır" yorumuyla dikkat çeken Mehmet Ali Erbil'in 15 yaşındaki bir kızla flört etmeye çalıştığını iddia eden bir mesaj yayınladı.

"PARALI SAPIKLARA KENDİNİZİ KULLANDIRTMAYIN"
Çördük, takipçilerinin bu iddialarına yanıt olarak şunları yazdı: Ne yazık ki 18 yaşından küçük kızlar bu tür şeylere veya vaatlere aldanıp travmatik cinsel şeyler yaşıyorlar, çok dinliyorum. Lütfen hayatta hiçbir şeyi aceleye getirmeyin. Kimsenin kendisini kullanmasına izin vermeyin. Özellikle bu tür sapık paralı kişiler için. Hepinizin yolu açık olsun, kötülük sizden uzak olsun" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Logo Tasarımı Aleyna Tilki Büyük Tehlike Atlattı! Mide Kanaması Geçirdiği Ortaya Çıktı Erdoğan, fındık fiyatını az bulan Kılıçdaroğlu ve Akşener'e ayrı ayrı yanıt verdi Beyaz Çikolata Gerçek Çikolata Mıdır? Beyaz Çikolatanın Zararları Nelerdir?