Anasayfa
01 Nisan 2024 ( 3 izlenme )
Reklamlar

Cem Yılmaz, genç sevgilisiyle el ele görüntülendi

Cem Yılmaz, bir süredir sağlık sorunlarıyla gündeme gelmişti. Ancak son zamanlarda dikkatleri Necla Karahalil ile olan ilişkisiyle çekmeye başladı. Karahalil, pilates ve yemek videolarıyla tanınan bir isimdi. Birkaç haftadır gözlerden uzakta bir ilişki yaşayan ikili, Tekirdağ'da ortaya çıktı.

Habertürk'ün aktardığı habere göre, mutlu bir ilişkileri olan Cem Yılmaz, sevgilisinin memleketi Tekirdağ'a ziyarette bulundu. Çift, Tekirdağ sokaklarında el ele gezerken objektiflere yakalandı. Karahalil, sevgilisine memleketini gezdirirken görüntülendi. Daha önce de Zafer Algöz'ün annesinin cenaze törenine birlikte katılan Cem Yılmaz ve Necla Karahalil'in birlikte olmaları dikkat çekti.

Başarılı komedyen Cem Yılmaz, geçtiğimiz haftalarda beklenmedik bir şekilde gösterisini erken bitirmişti ve sağlık sorunları yaşadığı iddiaları gündeme gelmişti. Komedyen, yaşadığı sağlık problemlerini açıklayarak, "Bir nefes problemim var. Zor nefes alıyorum. Eee yaşlandık. 51 yaşındayım artık" diyerek hayranlarını üzmüştü.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Et ve Süt Kurumu zam açıklaması yaptı: Fiyatların istikrarı için gerekli araçlar kullanılacak İran İsrail bağlantılı kargo gemisine el koydu İndirim yalanıyla vatandaşı kandıranlara 11 ayda 92,5 milyon lira ceza kesildi Dünyanın en güzel kadını seçilen golfçü Paige Spiranac, kıyafetiyle göz doldurdu.