Anasayfa
05 Mart 2023 ( 0 izlenme )
Reklamlar

Çiçeği Burnunda Evli Olan Bora Akkaş Baba Oluyor

2023 Şubat'da evlenen Bora Akkaş baba oluyor. 16 Haftalık Hamile olan eşinin fotoğrafını paylaşan Alkan duygularını, "Gelecek için umutlu olmamı sağlayan 5 küçük Barnakcik" kelimeleriyle açıkladı.

Yaklaşık iki yıldır birlikte olan Alkan'ın üstünde aktris Bora Akkaş, Şubat 2023'te Milano'daki düğün masasında oturuyordu. Çift mutlu bir şekilde iyi haber aldı.

Bora Akkaş'nın Alkan üzerindeki kadını, 16 haftalık hamile biliniyor. Çift ilk çocuklarını bekledi ve sosyal medya hesaplarından iyi haberi duyurdu.

Alkan'ın üstünde, gelecek için umutlu olabileceğim "5 küçük Barnakcık" fotoğrafında görülebilen fotoğrafın karnı yayınladı.

Yukarıda Alkan da bebeğinin ultrason fotoğrafını paylaştı. Bora Akkaş aynı çerçeveleri sosyal medya hesabından çıkardı.

Bora Akkauş Yukarıdaki Alkan çifti; Nilperi Şahinkaya, Hazal Kaya, Bartu Küchukaağhan, Hemşireler Köse, Burcu Biricik, Zeynep Bastık, Ayşek Tatari, Akasya Türkmen, Ahu Yaktu, Melis i.

Daha Önce Seda Türkmen ile Evlenmişti

Öte yandan, 2017'de onun gibi bir aktör olan Bora Akka Seda. 2019'da ikili ayrıldı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kılıçdaroğlu: Erdoğan aday olsun yada olmasın, seçimi kazanacağız Dans görüntüleri sızdırılan Sanna Marin, kürsüde kendini savunurken gözyaşlarına boğuldu. HDP'li vekilleri taşıyan minibüs taksiyi biçti: Ölü ve yaralılar var "Asbestli gemi" hakkında bakanlık yetkililerinden ilk yorum geldi: Risk olursa geri göndeririz!