Anasayfa
20 Mart 2023 ( 2 izlenme )
Reklamlar

Demet Özdemir, "Eski evime döndüğüm iddiaları doğru değil, böyle bir şey yok"

Demet Özdemir, Oğuzhan Koç ile ayrılıp evden çıktıkları yönündeki iddiaları yalanladı. Özdemir, "Eski evime döndüğüm iddiaları doğru değil, böyle bir şey yok" dedi.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, 28 Ağustos 2022'de dünyaevine girdi. Son olarak Özdemir ile Koç'un ayrılık iddiaları gündeme geldi. Söz konusu iddiaya göre Demet Özdemir, evden çıkarak eski evine döndü.

Ücret şu şekildedir; Arkadaşlar, 26 Şubat'ta Demet Özdemir'in 31. yaş günü için evde parti düzenledi. Oğuzhan Koç, partide uygunsuz tavırlar sergileyerek eşini kızdırdı. Özdemir daha sonra evden ayrıldı.

Bir başka iddiaya göre ise Demet Özdemir ile birlikte rol aldığı dizinin yönetmeni çekimler sırasında karavanda uygunsuz bir şekilde yakalandı.

Demet Özdemir bu iddiaları yorumlayarak söylentilerin doğru olmadığını belirtti. Karavana baskın yapıldığı iddiasıyla dava açacağının altını cesurca çizdi. Oğuzhan Koç da eşinin açıklamasını paylaştı.

Demet Özdemir rol aldığı dizinin setiyle ilgili yeni bir açıklama yaparak, “Evliliğimizde sorunlar olduğu doğru ama her evlilikte sorunlar oluyor. Özel hayatımız hassas bir konu. Buna saygı duyulmasını istiyorum. Evden çıktım, evi ayırdım, eski evime geri döndüm iddiaları doğru değil, böyle bir şey yok.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sevgilisine Demir Çubukla Vurup Bayılttı İmamoğlu’nun bayramlaşma afişleri kimliği belirsiz kişilerce toplatıldı! CHP’li vekil görüntüleri TBMM’ye taşıdı Ben Affleck, "Jennifer Lopez Dünyadaki En Muhteşem Kadın" “Ocağına incir ağacı dikmek” deyimi