Anasayfa
25 Mart 2023 ( 8 izlenme )
Reklamlar

Doğru Parti lideri Rifat Serdaroğlu, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti

Doğru Parti lideri Rifat Serdaroğlu, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti.

Serdaroğlu ve Kılıçdaroğlu, CHP genel merkezinde yaklaşık 45 dakikalık görüşmenin ardından açıklama yaptı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Serdaroğlu ile Türkiye'nin sorunlarını görüştüklerini belirterek, "Deprem ve deprem felaketinin yaralarının nasıl sarılacağı konusunda ortak düşüncelerimizi paylaştık. Kendisine ve arkadaşlarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.”

"SİZİ İLK TEBRİK EDEN BİZ OLACAĞIZ"

Doğru parti lideri Rifat Serdaroğlu da Türkiye'nin tarihi bir seçime gittiğini belirterek, seçim koşullarının hükümet tarafından zorlaştırıldığını iddia etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın üçüncü kez göreve aday olamayacağını savunan Serdaroğlu, bu nedenle YSK ile temasa geçtiklerini kaydederek, "YSK anayasayı çiğneme suçunu inşallah işlemez" cümlelerini kullandı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığını destekleyeceklerini belirten Serdaroğlu, "Onları ilk kutlayan biz olacağız."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Filistin Kızılayı, Şifa Hastanesi'nden 31 prematüre bebeğin tahliye edildiğini duyurdu. SGK'nın EYT başvurusu açıklaması HAŞR Suresi Oku,Son 3 Ayeti,HAŞR Suresi Fazileti Adana'da 2 aydır maaş alamayan işçiler eylem yaptı: Fabrika "sabır ve anlayış" istedi