Anasayfa
03 Aralık 2022 ( 14 izlenme )
Reklamlar

Elinde oluşan ağrı nedeniyle hastaneye gidip röntgen çektirdikten sonra ilginç gerçeği öğrendi.

Elinde oluşan ağrı nedeniyle hastaneye gidip röntgen çektirdikten sonra ilginç gerçeği öğrendi.

Zonguldak'ta yaşayan Doğukan Köseli isimli vatandaş elindeki ağrı nedeniyle hastaneye gitti. Röntgeni çekilen Köseli'nin yaklaşık 2 aydır elinde bıçak parçasıyla ortalıkta gezdiği belirlendi.
Evinin mutfağında otururken ayağa kalkmaya çalışan Doğukan Köseli, dengesini kaybederek yere düştü. O esnada elindeki meyve bıçağı kırıldı ve bir parçası gencin eline geçti. Durumdan habersiz olan Köseli, saat 16.00 sıralarında Devrek Devlet Hastanesi acil servisine giderek tedavi olmasını istedi. Röntgen çekilmeden zımba dikişi atıldıktan sonra 2 inçlik bıçak parçasıyla yaşamaya başlayan ve ağrıları sebebiyle duramayan adam, başka bir sıkıntısı olmadığı gerekçesiyle evine geri gönderildi. Genç, yaşadığı acılı günleri anlattı.
BİLEĞİ İLE ELİ ARASINDA KALMIŞ
İki aydır bileği ile eli arasında kırık bir bıçak parçasıyla yaşadığının farkına varmayan Doğukan Köseli, röportajında şu ifadelere yer verdi: "Tır şoförüyüm. Geçirdiğim kaza yüzünden belimde sıkıntım vardı. Mutfakta kalkmak isterken bıçağın üzerine düştüm. O esnada bıçak kırıldı ama parçasını göremedim. Eşimle beraber elimi sarıp Devrek Devlet Hastanesi aciline gittik. Pansuman yapacağız diye yarım saat beklettiler donra doktor Ekrem Sönmez herhangi röntgen işlem falan yapmadan elime bakıp zımba atılmasını söyledi. Kan kaybettiğim için kimse dokunamadı. Doktor Ekrem bey kendisi zımba attı. Sonrasında elimi sardılar, beni eve gönderdiler. Aradan geçen zaman zarfında dikiş yerlerim iyileşmeye başladı fakat bir yerinde yara oluştu. Sürekli kanama yapmaya başladı. Bu sebepten ötürü birkaç defa hastaneye gittiğimde pansuman yapıp gönderdiler. Film çekilmesini istedim, 'Kırık, çıkık için film çekilir bu kadar yara için film çekilmez' dediler. 28 Kasım Pazartesi günü daha şiddetli bir ağrıyla uyandım. Elime baktığımda bir parça olduğunu hissettim. Küçük bir parça sandım eşimle almaya çalıştık ama baya büyük olduğunu fark ettik. Bunun üzerine Çaycuma Devlet Hastanesi'ne geldik. Hemen röntgen çekildi ve elimdeki parçanın baya büyük olduğu söylenildi. Sonrasında ameliyat ile bıçağın parçasını aldılar." dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Güvenli İşyerlerine Prim İndirimi Yapılacak Zina Edenler Bu Hastalığa Mutlaka Yakalanır.. İşte o Hastalıklar Y0RUMDA Cem Yılmaz, genç sevgilisiyle el ele görüntülendi Protestoların 21.Haftasında Halk Yeniden Sokakta