Anasayfa
18 Eylül 2023 ( 1 izlenme )
Reklamlar

Eski eşiyle barıştığı iddia edilen Hadise sessizliğini bozdu: Bizde bir kitap bir daha okunmaz

Ünlü şarkıcı Hadise'nin eski eşi Mehmet Dinçerler ile barıştığı iddiaları sosyal medyada dolaşmıştı. Ancak Hadise, son konserinde bu iddialara son noktayı koydu.

Sosyal medya hesabından çizgili gömlek giyen bir erkeğin fotoğrafını paylaşan Hadise, bu paylaşıma kalp emojisi eklemişti. Ardından, aynı gömleğin eski eşi Mehmet Dinçerler'e ait olduğu ortaya çıkmıştı. Bu durum, ikilinin barıştığına dair söylentilere yol açmıştı.

Ancak konserinde bu iddialara değinen Hadise, "Bazıları eskilere takıldığımızı düşünüyorlar. Bizde bir kitap tekrar okunmaz" diyerek barışma iddialarını reddetti.

Bu açıklama ile Hadise, eski eşiyle yeniden bir ilişkisi olduğu yönündeki söylentileri kesin bir şekilde yalanlamış oldu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ankara Başsavcılığı, CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu hakkında soruşturma başlattı. Zelenskyy: Kiev'e uzun menzilli füzelerin teslimine ilişkin tabu kaldırıldı Zakharova: NATO'nun Ukrayna'daki çatışmaya katılımı maksimum seviyeye ulaştı 11 kilo veren Buket Aydın, taytlı pozunu paylaştı, takipçileri son haline inanamadı!