Anasayfa
13 Temmuz 2022 ( 7 izlenme )
Reklamlar

Esra Erol'da şaşırtan olay! İki kardeşin karısı ve kocası, çocuklarını da alıp kaçtı

Esra Erol'da ilginç bir olay yaşandı! Esra Erol'da şaşırtan olay! İki kardeşin karısı ve kocası, çocuklarını da alıp kaçtı!

Programa giden Esra Erol'da Feramus ve Miyase kardeşler eşlerini 3 yıl boyunca yasak aşk yaşadığın ve bir araya gelerek kaçtıklarını söyledi. Feramus, çocuğundan bir tanesinin eniştesinden olduğunu ve boşanmalarıyla ilgili eşleriyle yüzleşmek için yardım istediğini söyledi.

"Askere gittiğimde eniştemle olan ilişkisi başlamış"
Feramus Çelikba, 9 yıl önce kaçan Tuğba Çelikbaş'ın 3 yıl boyunca onu aldattığını söyledi. "3 çocuğumuz var. İki kez kaçtık çünkü eşim gençti. Sami amcamın oğlu," dedi.

"Eşim Tuğba'nın baş harflerini göğsünde yaptırmış"
Miyase "7 yıldır evliyim. 5 ve 1,5 yaş arası iki çocuğumuz var. İhaneti açıkladım. " Feramus çıktı, karıma sordu, ama hiçbir şey söylemedim. Bunu anneme ve babama söyleyeceğimi söylediğimde: "Bana ne yapacaksın?" dedi. Gelininden karımızın göğsü dövmeli. Dövme yapmış. Gördüm çünkü kendime gelmedim, "dedi.

"5 yaşındaki torunum, annesini ve erkek kardeşini gördü "
İhanete isyan ederek şunları söyledi, "Komşu bana, damadın gelinin evine giriyor" dedi, ama inanmak istemedim. Çocuklarımın o yuvasının yok edilmesini istemedim, bu yüzden gerçeği görmek istedim. Torunum onu ​​gördü, çocuğa karşı şiddet uyguladılar. Oğlum işe gönderildiğinde, oğlumla bir araya geldi. Kaba kadın. Torunum ilişkisi hakkında konuşmama izin vermedi.

"Karım beni iki kez aldattı"
Miyase, karısının iki kez aldattığını söyledi: "Sadece çocuklarıma katlandım. Beni çok dövdü, gözlerim Mosmor oldu. Aileme gittiğimde beni geri gönderdiler.

"Evdeydik, sonra birlikte gittiler"
Feramus, karısının 2 yaşındaki kızını "Babası sen değilsin" dedi, "Karımın kardeşime bir mesaj almasını istedim. Sonra kız kardeşim ve erkek kardeşim bizi karşıladı. Tuğba çocuğu Sami'nin elinden aldı. Yolda hiçbir şey yapamadık. Kendimizle yüzleşmek istedim, ama aramadılar. "

Tuğba: Kocam beni satmaya çalıştı
Canlı yayına bağlı olan Tuğba: "Sami ile birlikteyiz. İki yaşındaki çocuğumun babasıda  Sami. 3 yıldır beraberiz. Eşim beni para için başka birine pazarlamaya çalıştı . Küçük kızımı ver. Boşanalım dedim ama istemiyordu "şeklinde konuştu

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

-Peygamberimize Amin Dedirten Cebrail (a.s)’in Duası- Meral Akşener ilk kez cumhurbaşkanlığı adaylığı lehinde bu kadar net konuştu: Yavaş ve İmamoğlu'na karşı bir itirazımız yok Şeyma Subaşını sinirlendiren iddaalar Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık'ın konserinde yaptığı twerk ortalığı salladı!