Anasayfa
12 Şubat 2024 ( 6 izlenme )
Reklamlar

Evli bir adamla ilişkisi olduğu ortaya çıkan Japonya güzeli tacını geri vermek zorunda kaldı

Japonya'da düzenlenen güzellik yarışmasını kazanan Ukrayna doğumlu Karolina Shiino, bir gazetenin evli bir doktorla ilişkisini ortaya çıkarması sonrasında tacını bırakmak zorunda kaldı.

26 yaşındaki Shiino, iki hafta önce Japonya'nın güzellik kraliçesi seçilmişti, ancak kazanması kökeninden dolayı kamuoyunda tartışma yarattı. Kimi kişiler, vatandaşlığına sahip birisinin tacı takmasını alkışlarken, diğerleri geleneksel Japon güzellik ideallerini yansıtmadığını belirtti. Tartışmaların ortasında, yerel bir dergi, Karolina'nın evli bir adamla ilişkisini ortaya çıkardı.

Shukan Bunshun tarafından yayınlanan haberde, Shiino'nun evli bir doktorla ilişkisi olduğu iddia edildi. Adam herhangi bir yorum yapmadı. Yarışma organizatörleri, ilk açıklamalarında Shiino'nun evli bir adamla ilişkisi olduğunu bilmediklerini söyledi, ancak daha sonra her şeyden haberdar olduklarını itiraf etti.

Tacını geri veren Shiino, yaptığı açıklamada özür diledi ve "Yarattığım büyük sorun ve beni destekleyenleri aldattığım için gerçekten üzgünüm," dedi. Shiino, 22 Ocak'ta tacı giyen ilk Avrupalı kökenli kişi olmuştu. Ukrayna'da doğduktan sonra annesiyle beş yaşındayken Japonya'ya taşınmış ve üvey babasının Japon soyadını almıştı. Akıcı Japonca konuşup yazıyor ve 2022'de Japon vatandaşı oldu. Unvanı aldığında, konuşmasında şunları söylemişti: "Birçok kez Japon olarak kabul edilmedim, ancak bugün Japon olarak tanındığım için dolu dolu minnet duyuyorum."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bahçelievler'de dehşet! Boğazı kesilen genç 4. kattan atladı! Libya tezkeresi TBMM'den geçti! İYİ Parti "evet" oyu verirken, CHP ve HDP ise "hayır" dedi Seçil Erzan: Yüksek kârlı fon vaadiyle açılan dolandırıcılık davasının ikinci duruşmasında ne oldu? Erdoğan, CHP lideri Kılıçdaroğlu'na seslendi: Cumhuriyet İttifakının adayı Erdoğan