Anasayfa
26 Şubat 2019 ( 5138 izlenme )
Reklamlar

Günümüzde Hafife alınan önemli bir kaç Bilgi:


🌷Klozetlerinizi kapalı tutmayı unutmayın. Tavsiyeye uyduğunuz zaman iç güdüsel olarak ne demek istediğimi anlarsınız.

🌷 Yataklarınızı, elbiselerinizi düzenli tutunuz, eşyaların düzenli olması güzeldir. Efendimizin bu konu üzerine tavsiyeleri bulunmakta, düşük enerjili varlıklar dağınıklıktan beslenirler. 
“Elbiselerinizi (çıkardığınızda onları güzelce) katlayın... Çünkü, şeytan katlanmış olarak bulduğu bir elbiseyi giymez, fakat katlanmamış/dağınık halde bulduğu bir elbiseyi giyer.”
elMucemu’lEvsat

🌷Gün içerisinde evinizi mutlaka havalandırın, havalandırmak manen rahatlatır, yağmur yağdığında ortalığı Rahmet kaplar, o anlarda hafifden pencere açmak güzeldir, Sabah namazında hava şartları uygun olduğu vakitlerde evi havalandırmak berekettir.

🌷Banyo yaptığınız yerde küçük abdest bozmayın. Banyonun 
Gusul abdesti alınan yer olduğunu unutmayın. Aklınız karışır, delirme tehlikesi vardır..
“Sizden biriniz banyo yaptığı yere idrar etmesin. Sonra bu idrar ettiği yerden abdest almasın. Vesvesenin çoğu bundan ileri gelir.” Tirmizî

🌷 Lavaboya kaynar su haşlama suyu dökmeyin. Farklı boyuttaki varlıklar ateşten yaratılmış olsalar da kaynar sudan zarar görürler. Karşılığında siz de zarar görebilirsiniz.

🌷İnsanlar evladlarına bakıcı tutuyorlar, o yavruların manevi kanalları açıktır, onlar melekler ile münasebetteler, onları namazında zikrinde olan, güzel ve iyi niyetler besleyen bakıcılara verin, bu noktada namaz zikir önemlidir,

🌷Evladınızı her önünüze gelene öptürmeyin, her insanın kucağına vermeyin, yazıktır, karşıdaki insanın ruhaniyeti bebeğe aksedebilir. Bu nokta önemlidir.

🌷 Özellikle ilk 40 gün bebeğinizi yalancı ve negatif insanlara göstermeyin.

🌷Evladlarınızı saatlerce çocuk arabasında gezdirmeyin arada bir kucağınıza alıp onu bu günün deyimiyle sevginizle besleyin. çocuğa yollarda tanımadığımız şerli insanların nazarları etki edebilir, zayıf bırakır, onları şifa ayetleriyle besleyin.

🌷 Evinizde çöp biriktirmeyin, çöpler bereketi götürür, düşük enerjili varlıklar çöplerden beslenir, destursuz çöp dökmeye gitmeyin.. Özellikle gebe hanımlar, lohusalıktaki hanımlar çöple fazla uğraşmasınlar.
"Müslümanlık temizdir, kirsizdir. Siz de temiz olun, temizlenin, Zira cennete temizler girer."
"G.Ahmed Ziyaüddin, Ramuz El Hadis, 1. cilt,"

🌷 Yemeklerinizin üstünü kapak veya benzeri bir malzeme ile kapatın, açıkta kalmasın.

🌷Besmelesiz yemek yapmak doğru değildir, yemeklerin kokusundan beslenen varlıklar olduğunu unutmayın. 
( Gece yatarken, su kaplarının ağzını ört, yemek kaplarının üstünü ört! Eğer kapayacak bir şey yoksa, Besmele çekerek bir çubuğu üstüne koy!)

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İşler Acısı Bir Olay Bakanı Derya Yanık, Sarıyer AK Parti İlçe Başkanlığı'nda gazetecilere açıklamalarda bulundu İrlandalı Müslüman şarkıcı Sinead O'Connor, son yolculuğuna İslami esaslara göre düzenlenen bir törenle veda etti Sefo ve Aleyna Tilki Depremzedeleri Sevindirdi