Anasayfa
13 Haziran 2022 ( 16 izlenme )
Reklamlar

Hindistan'da İslam dini ve Muhammed'e hakaret eden parti sözcüsü Bharatiya Janata Hz.Nupur Sharma partiden ihraç edildi

Hindistan'da İslam dini ve Muhammed'e hakaret eden parti sözcüsü Bharatiya Janata Hz.Nupur Sharma partiden ihraç edildi.  Daha sonra sosyal medyada paylaşım yapan Sharma, "Kimsenin duygularını incitmek istemedim.  Sözlerimle insanları incitirsem, sözümü geri alırım.”
 Başbakan Narendra Modi liderliğindeki Halk Partisi sözcüsü Nupur Sharma, katıldığı bir televizyon programında İslam'ı ve Peygamberi seçti.  Muhammed ve eşi Hz.

PARTİDEN İHRAÇ EDİLDİ
 Halk Partisi, Sharma'yı dini değerlere hakaret ettiği için görevden aldı.  Kararın ardından Bharatiya Janata Partisi (BJP) şu açıklamayı yaptı: “BJP, herhangi bir dine veya mezhebe hakaret eden ve aşağılayan ideolojilere karşıdır.  BJP bu tür insanları veya felsefeleri desteklemez.  hakareti kınıyor.”

SOSYAL MEDYADAN ÖZÜR DİLEDİ
 Sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlayan Sharma, "Kimsenin duygularını incitmek istemedim.  Sözlerimle insanları incitirsem, sözümü geri alırım.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ünlü sanatçıya cinsel saldırıdan hapis istemi! Cuma hutbesinde "Atatürk" gerginliği yaşandı! Cemaat imama cevap veren vatandaşa müdahale etti Sağlık Bakanı Koca, kanser taramaları için '20 dakikanızı ayırın' çağrısında bulundu. 7.500 TL verenler var! İşte bankadan bankaya promosyon tutarları