Magazin
19 Ocak 2024 ( 7 izlenme )
Reklamlar

İlk bölümü yayınlanan Arak dizisinin adı Kara olarak değiştirildi

Show TV'de başlayan ve büyük bir izleyici kitlesi tarafından takip edilen Arak dizisinin adı, yapılan bir değişiklikle "Kara" olarak güncellendi. Yeni ismiyle Kara, ocak ayının 2. haftasında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizide, İlker Kaleli, Öykü Karayel, Tülin Özen, Bennu Yıldırımlar, Mehmet Özgür, Yıldıray Şahinler, İlker Kızmaz, Kerem Arslanoğlu, Bedir Bedir ve Furkan Kalabalık gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, dizide Sema Sultan karakterini canlandıran Bennu Yıldırımlar'ın rolü için özel bir çalışma yapıldı. Oyuncu, 25 yaş yaşlandırılarak karakterine daha fazla derinlik katıldı. Dizinin iddialı hikayesi, babasının intikamını almak isteyen Kara (İlker Kaleli) ile farklı bir geçmişe sahip olan Zeynep'in (Öykü Karayel) hayatlarının kesişmesi ve birlikte verdikleri mücadeleyi anlatıyor.

Kara dizisi, yeni adıyla ve iddialı kadrosuyla izleyicilere sürükleyici bir hikaye sunmaya devam edecek.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mehmet Dinçerler'den boşanmaya karar veren Hadise'den ilk açıklama: Dava açtım Mesut Özil, " Seni Tüm Kalbimle Seviyorum" GQ Türkiye Ödül Töreni'nde ünlü isimler ortalığı kırdı geçirdi, neredeyse şıklık yarışına girdiler. Usta şef Danilo Zanna, kendi personeli tarafından darpa maruz kaldı.