Anasayfa
24 Nisan 2024 ( 20 izlenme )
Reklamlar

İranlı şarkıcı Moein'in van konserinde izdiham: Cam kapılar kırıldı, ezilme tehlikesi yaşandı

İran'ın en popüler şarkıcılarından biri olan Moein, Van'da gerçekleşen bir konserde sahne aldı. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi kampüsündeki kapalı spor salonunda gerçekleşen konser öncesinde, polis ve özel güvenlik görevlileri alanda yoğun güvenlik önlemleri aldı.

Binlerce İranlı, konser için Van'a gelerek saatler öncesinden salonun önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Ancak, içeri girmek için bekleyen kalabalığın artmasıyla birlikte izdiham meydana geldi. Bu sırada, kalabalığın cam kapıya yüklenmesi sonucunda camlar kırıldı ve içeriye girmeye çalışan insanlar tehlikeli bir durumla karşı karşıya kaldılar. Ancak, bu duruma rağmen Moein, basına kapalı bir şekilde konserini gerçekleştirdi ve hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yer: Esenyurt! Kocasını okey masasında başka bir kadınla görünce çıldırdı Hakan Ural, canlı yayında kendisine yöneltilen eleştirilere yanıt verdi: "Ölümü göze aldım" Yurtdışında Olduğu İddia Edilen Gülşen'in Türkiye'de Olduğu Ortaya Çıktı Yeni COVID türü hızla yayılıyor… Bu belirtilere dikkat!