Anasayfa
15 Temmuz 2022 ( 13 izlenme )
Reklamlar

İrem Derici: Ben hep zengindim!

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık gündem olan İrem Derici, estetik ameliyat öncesi fotoğrafını son fotoğrafıyla "Paradan önce paradan sonra" olarak karşılaştıran Twitter hesabına yanıtsız kalmadı.

"BEN HEP ZENGİNDİM!

Son günlerde konserden konsere koşan İrem Derici, şimdi de sosyal medya hesabından fotoğraflarını paylaşan bir Twitter kullanıcısına verdiği tepkiyle gündeme geldi.

Derici; Estetik ameliyattan önceki halini karşılaştırarak Twitter hesabından "Paradan önce paradan sonra" paylaşıma yanıtı gecikmedi.

"Kuşum, ne yazık ki ben hep zengindim. Doğru doktor diyelim."

"TEK ESTETİĞİM DUDAKLARIMDIR"

Ünlü şarkıcının burun, göğüs ve diş ameliyatı geçirdiği biliniyor. Ünlü şarkıcı zaman zaman botoks ve dolgulara başvuruyor. Derici: "Estetik olmayan tek yerim dudaklarımdır." açıklamasını yapmıştı.

"YAPTIRDIĞINIZ ESTETİKTEN EN PAHALI OLANI?"

Ünlü pop şarkıcısı "Yaptırdığınız Estetikten en pahalı olanı ne kadardır?" Sorulduğunda, göğüs estetiğini vurgulayan bir fotoğrafla "4 bin euro" yanıtını verdi.


"ÜNLÜ OLMAK İÇİN BENİMLE BİRLİKTE OLUYORLAR"

Ünlü şarkıcı, bir röportajda özel hayatıyla ilgili de samimi itiraflarda bulundu. Derici, "Starlarla hiçbir ilişkim olmadı. Genelde yarı ünlü veya şöhret yolunda olan insanlarla çıktım. Onun için İrem Derici ünlü olmak için iyi bir yoldu ama ağzım açık kaldı. 2 yıldır hayatıma kimseyi almadım.

"HAYATIM BOYUNCU BU BÖYLE OLACAK"

Derici, "Ben kimseyi koluma takıp da 'Arkadaşlar bugün bunu meşhur edeceğiz' demiyorum. Artık bunlardan midem bulanıyor. Erkeklerin bana yaklaşmasındaki %70 nedeni İrem Derici şöyle açıkladı. Bana yaklaşarak unlu olmayı istiyorlar, bu durumu garip bulmadığını belirterek, "Travis Scott ile takılmayı ve tüm dünyada ünlü olmayı çok isterdim ama onlar yılansa ben kobrayım" dedi.

2 YILLIK EVLİLİK

İrem Derici, 2014 yılında radyo sunucusu Rıza Esendemir ile evlendi. Çift, iki yıl sonra evliliklerini sonlandırdı. Derici daha sonra Lider Şahin, Barış Murat Yağcı, Ataberk Özdene ve Cem Belevi ile aşk yaşamıştı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kongre üyesinden Alex de Souza'nın heykelinin kaldırılması talebi ALMANCI DEMEYİN !!!!! Squid Game'in gerçek hayata uyarlamasında stüdyo savaş alanına döndü. Putin, Gıda Krizinin Önüne Geçmek İçin Şart Koydu: Yaptırımları Kaldırın