İzmir'de metroda iğrenç olay! 15 yaşındaki genç kız fark etti

7379 izlenme 08 Şubat 2022
Reklamlar
Metroda iğrenç olay!

İzmir'de metroda 15 yaşındaki bir genç kızın fotoğraflarını çeken şahıs çevredekilerin müdahalesi ile yakalandı. Fotoğraf çekmediğini iddia eden ve emekli hakim olduğunu söyleyen şahısın telefonunu kontrol eden vatandaşlar genç kızın fotoğraflarıyla karşılaştı.

İzmir Bostanlı'da metroya binen genç kız, karşısında oturan şahsın fotoğraflarını çektiğinden şüphelendi. Şahsa tepki gösteren genç kıza metroda bulunan vatandaşlar da deste oldu.

Fotoğraf çekmediğini iddia eden ve kendisini ’emekli hakimim’ diye savunan şahsın telefonu vatandaşlar tarafından kontrol edilmek istendi.

TELEFON AÇILDI GÖRÜNTÜ ORTAYA ÇIKTI

Telefonun fotoğraf galerisine girmemekte direnen şahısın telefonu açıldığında ise genç kızın fotoğraflarını çektiği anlaşıldı. Şahsın telefonunda fotoğraflarını gören genç kız ise “Ben daha yaşındayım sapık” diyerek tepki gösterdi.

GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYADA PAYLAŞILDI

Metroda yaşananlar ise olaya müdahale eden Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu üyeleri tarafından kayda alınarak sosyal medyada paylaşıldı.

Paylaşımda “Tramvayda genç bir kadının fotoğraflarını çeken kişi “emekli hakimim” diyerek kendini aklamaya çalıştı. İzmir’de yaşanan olayda üyemiz ve çevredekilerin müdahalesi ile fotoğraf tespit edildi. Taciz karşısında asla yalnız yürümeyeceksin” ifadelerine yer verildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İBB'den arıza iddialarına görüntülü yanıt! İstanbul'da metro merdivenlerine sabotaj kamerada CHP'li Öztrak: Hükümetin belirlediği yeni asgari ücreti eleştirdi. Olay Çözülünce Dr.Osman Büşra'ya bakin ne dedi. Gerçekten zor bir durum. Avrupa'da doğal gaz fiyatları, İsrail-Filistin çatışmasının başlamasından beri yüzde 39 yükseldi