Yaşam
10 Mart 2023 ( 9 izlenme )
Reklamlar

Kayseri'de 4.8 Şiddetinde Deprem Oldu

Kayseri'nin Hacılar ilçesinde saat 05.28 sıralarında 4.8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Sarsıntının yerden yaklaşık 7 kilometre yükseklikte meydana geldiği belirlendi.

Saat 05:28'de Kayseri'de 4,8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın (AFAD) internet sitesine göre, merkez üssü Kayseri'nin Hacılar ilçesi olan 4,8 büyüklüğünde deprem kaydedildi.

AA'dan gelen haberin ardından; Depremin yaklaşık 7 kilometre derinlikte meydana geldiği belirlendi.

Kayseri Vali Yardımcısı Şenol Esmer, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ilk tespitlerin ardından herhangi bir olumsuzluk yaşanmadığını, birimlerin saha kontrol çalışmalarına devam ettiğini söyledi.

Kayseri Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da “İlk gelen bilgilere göre olumsuz bir durumumuz yok. Ekiplerimiz sahada ve teyakkuzda. Lütfen resmi açıklamalara saygı gösterin. Rabbim bizleri bütün musibetlerden korusun.” ifadeleri kullanıldı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Taksim bombacısı ile görüştüğü iddia edilen MHP li vekilden iddialara tek cümlelik yanıt Eşini sokak ortasında tekme tokat dövdü! Kamera önünde korkutan anlar DASK, ödemelerin 1,5 milyar liraya ulaştığını duyurdu. ABD'de 3 gün çalışıp oyun konsolu satın alan Türklerin videosu sosyal medyada gündeme neden oldu.