Anasayfa
08 Kasım 2022 ( 9 izlenme )
Reklamlar

Kürsüde konuşulanları duyan Uğur Dündar, var gücüyle bağırdı: Görevlileri arayacağım.

Kürsüde konuşulanları duyan Uğur Dündar, var gücüyle bağırdı: Görevlileri çağıracağım.

Fenerbahçe'de her zamanki gibi düzenlenen Üst Kurul toplantısı, Faruk Ilgaz'ın tesislerinde gerçekleşti. Yüksek Kurul Başkanı Uğur Dündar'ın kürsüde uzun bir konuşma yapan Murat Aksoy'a tepkisi gündem oldu. Dündar, Aksoy'a çok yüksek sesle seslendi: “Murat Bey, görevlileri çağıracağım, beni zorlamayın. Lütfen mikrofonu kapatın. Murat Bey'e teşekkür ederiz.” ifadeleri kullanıldı.

Uğur Dündar'ın sinirlendiği anlar Fenerbahçe'deki Yüksek Kurul toplantısına damga vurdu.

"LÜTFEN KISA TUTUN"
Fenerbahçe Kongre Üyesi Murat Aksoy'un kürsüden yaptığı konuşmayı uzun tuttuğu ve konu dışı şeylerden bahsettiği gerekçesiyle uyarıda bulunan Dündar, "Murat Bey, gündemin bu maddesi yönetim kurulu ve denetim kurulu hakkında görüşme, siz bundan tamamen kopuk bir şekilde konuşuyorsunuz ve dikkat ederseniz de tepki gösteriliyor. Lütfen kısa tutun lütfen maç analizi gibi oluyor hepsi." ifadelerini kullandı.

"BENİ BUNA MECBUR ETMEYİN"
Konuşmanın daha fazla uzaması sonrası salondakiler "Yeter" ifadelerini kullanarak Aksoy'a itiraz ederken, "Murat Bey, görevlileri çağıracağım beni buna mecbur etmeyin. Lütfen mikrofonunu kapatın Murat Bey'in teşekkür ediyoruz kendisine" dedi ve Aksoy kürsüyü terk etti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Narkogüç operasyonlarında 190 şüpheli yakalandı Cumhurbaşkanı Erdoğan'a EYT mektubu: Anayasanın eşitlik ilkesine aykırı Orman Genel Müdürlüğü Moldova ve Azerbaycan Delegasyonlarını memnuniyetle karşıladı Survivor All Star'da elenen isim Begüm oldu