Anasayfa
19 Eylül 2023 ( 1 izlenme )
Reklamlar

Los Angeles'da birkaç gün arayla aynı rezidansta iki model ölü olarak bulundu

Los Angeles'ta bulunan bir gökdelende arka arkaya birkaç gün içinde ölü bulunan iki model, ailelerini ve yetkilileri şaşkına çevirdi. Nikki Coats ve Maleesa Mooney adlı bu genç kadınların ölümleri, cinayet şüphesiyle yakından inceleniyor.

Amerika Birleşik Devletleri'nin Los Angeles şehrinde yer alan bir gökdelede, Nikki Coats ve Maleesa Mooney adlı iki modelin cansız bedenleri keşfedildi. Aileler, kızlarının ölümünün arkasında bir seri katilin olabileceğini düşünerek endişe içindeler. Bu şüphe üzerine emniyet güçleri, olayı titizlikle araştırmaya başladı.

Coats'un ailesi, Nikki'nin bir randevuya gitmek üzere olduğunu söyledikten sonra kendisinden haber alamamış. Sonunda, 10 Eylül'de Nikki Coats'un cesedi bir gökdelende bulundu. Polis, ölümünün doğal nedenlerle gerçekleşmediğini ve şüpheli olduğunu açıkladı.

Sadece iki gün sonra ise 31 yaşındaki Maleesa Mooney, ailesiyle son mesajlaştıktan sonra aynı dairede ölü bulundu. Nikki Coats'ın cesedini bulan May Stevens, bir basın toplantısında, "Dışarıda bir avcı var gibi görünüyor" dedi, ancak henüz sadece Mooney'nin ölümü resmi olarak bir cinayet olarak kabul edildi.

Bu trajik olay aileler için son derece acı verici oldu. Kurbanların annesi Sharon Coats, "Bazı cevaplar istiyorum, çünkü kızımı kaybettim. Ve bu adil değil. Herkesin onu kimin öldürdüğünü bilmesini istiyorum. Bu şekilde gitmemeliydi" dedi. Stevens, cesedin parçalanmış olması nedeniyle kızlarını teşhis etmekte zorlandıklarını belirtti. Aile, vücutlarına böyle ulaşınca, kızlarını ancak güçlükle tanıdıklarını ifade etti. Sharon Coats, kızının düşmanı olmadığını ve onun arkadaşları ve topluluk içinde sevildiğini dile getirdi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bodrum'un nüfusunun bu yaz 2 milyonu bulması bekleniyor: 'Altyapı kaldırılmayacak' uyarısı Michele Morrone, Hatay'daki depremzedeleri ziyaret etti İTO Başkanı Avdagiç'in kirayı düşürecek önerileri Nicola Peltz'in milyonlarca sterlin değerindeki malikanesi