Anasayfa
05 Mayıs 2022 ( 37 izlenme )
Reklamlar

Müge Anlının programında kahkahaya boğan anlar

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ve Tatlı Sert programında yaşanan keyifli anlar sosyal medyada gündem oldu. Anlı, canlı yayında kayıp bireyi aramaya çalışırken hatalı numara çevirdi.

MÜGE ANLI YANLIŞ KİŞİYİ ARADI

20 gündür kayıp olan 24 yaşındaki Emrah Köylü'yü bulmak isteyen ailesi Müge Anlı'ya başvurdu. Köylü'nün kaybıyla ilgisi bulunduğu fikir edinilen şahıslar canlı yayına çağırıldı. Kaybından evvel İzmir Bornova'da berber dükkanı açan Köylü'ye ait bulunduğu fikir edinilen dükkanın numarasını bulan Anlı, numarayı canlı yayında aradı. İnternetten bulduğu numarayı arayan Anlı, hatalı numarayı aradığını fark edince adını vermeden özür dileyerek telefonu kapattı.

Vakayla alakalı canlı yayına gelen Ömer Bey'in "Canlı yayında neler oluyor ya? Ben daha önce böyle bir şey görmedim ya" sözleri de stüdyodakileri ve Müge Anlı'yı kahkahalara boğdu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Normal doğum yapan hamile kadının itirafı büyük tepki topladı. Efsane futbolcu Hamit Altıntop, kurşunların yağdığı TFF binasında kaza sonucu ölümden kurtuldu. -Durup Dururken Birgün Eşim Boşanmak istiyorum dedi- rehibe ve papağan