Anasayfa
16 Eylül 2023 ( 3 izlenme )
Reklamlar

NASA Başkanı, Meksika'da sergilenen "uzaylılar" ile ilgili konuştu: Elimizde görüntüler dışında herhangi bir veri yok

NASA Başkanı Bill Nelson, Meksika'da sergilenen ve bir uzaylıya ait olduğu iddia edilen mumya görüntüleri hakkında şunları söyledi: "Sizler gibi sosyal medyadan izledim ve elimizde görüntüler dışında herhangi bir veri yok." Nelson, NASA'nın uzay keşiflerinde şeffaf olduğunu ve yalnızca bilimsel verilere dayandıklarını belirtti. Ayrıca, bilimsel olarak açıklanabilmiş herhangi "gizemli bir gök cismi" olmadığını vurguladı.

NASA Başkanı ayrıca, evrende başka bir yaşam formu olduğuna inandığını söyledi, ancak matematiksel ihtimalin çok karmaşık olduğunu ve bu konunun milyarlarca yıl galaksi ve milyarlarca yıldız hesapları arasında kaybolduğunu ifade etti.

UAP (Tanımlanamayan Hava Fenomeni) Araştırma Direktörü işe alınacağını da duyuran Nelson, UAP'lerle ilgili federal kurumlar arasında iletişim aracı olarak hizmet verecek bir pozisyon oluşturacaklarını belirtti. UAP araştırmalarının gezegenin en büyük gizemlerinden biri olarak tanımlandığını ve veri yetersizliğinin temel bir sorun olduğunu da ekledi. NASA'nın bu konuda yapay zekadan en verimli şekilde yararlanmaya çalıştığını sözlerine ekledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Deprem Bölgesi için Bakanlık'tan Uyarı: 'Eşyalarınızı Almak İçin Kesinlikle Evlere Girmeyin' ABD Kongresi Gerçekleşti. "İbret Verici bir Durum" 7.000'den fazla hemşire greve gitti! Dünyanın en güzel camileri hangileridir? Dünyanın en güzel camisi nerede?