Anasayfa
02 Nisan 2024 ( 2 izlenme )
Reklamlar

Özkan Uğur'un eşinden Mazhar Alanson ve Fuat Güner'e sitem: Erkenden sahneye çıktılar 6 ay yasımızı tutsaydık

MFÖ Grubu'nun sevilen üyesi, usta sanatçı Özkan Uğur geçtiğimiz yıl temmuz ayında aramızdan ayrıldı. Mazhar Alanson ve Fuat Güner, kısa bir süre sonra "MF" adıyla sahneye çıkarak müziğe devam etti. Ancak, Özkan Uğur'un eşi Aysun Aslan Uğur'dan gelen sitemle karşılandılar.

Eşi Özkan Uğur'un vefatından sonra Cem Yılmaz, Zafer Algöz ve Ozan Güven'in kendilerine büyük destek olduğunu ifade eden Özkan, Posta'ya verdiği röportajda Mazhar Alanson ve Fuat Güner'in sahneye çıkması konusunda, "İnsanlar çalışmak zorunda ama ben sahneye çıktıklarını medyadan öğrendim. Büyük bir cesaret, MFÖ olarak da devam edebilirlerdi. Sahneye çıkmalarına kızmadım. Benim tek söylediğim şuydu; 'Biraz durun! Çok erken konuşulmaya ve oluşmaya başladı bunlar. En azından bir 6 ay yasımızı tutalım'" şeklinde konuştu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İkinci el araba alıp satarken kuralları çiğneyen 100.000 kişi tespit edildi! Büyük cezalar yolda Şemsiyesiz mutlaka dışarı çıkmayın! Meteoroloji bu illerin sağanak yağışa teslim olacağı saati verdi 14 Mayıs Seçim Takvimine Doğru Geri Sayım Başladı Cinsiyet değiştiren Çukur'un Timsah Celil'i bu kez de estetik yaptırdı